G31M-S2L anakarta GT 420 ekran kartı uyar mı?

Mehmet Sezer

Kilopat
Daha fazla  
Ekran kartım çok eski olduğu için değiştirmeye karar verdim. CPU-Z programıyla baktım anakartım x1 ve x16 uyumlu diyor.

Yeni Bit Eşlem Resmi.JPG

http://urun.gittigidiyor.com/bilgis...dvi-ekran-karti-133744661#product-information

Bu ekran kartını alsam sıkıntı çıkarır mı sizce?

Yardımınız için teşekkürler.

Anakartın bu ; GIGABYTE - Motherboard, Graphics Card, Notebook, Slate, Mini PC, Server, PC Peripherals and more / GA-G31M-S2L(Anakart,Yonga Seti G31,Soket 775) /

O ekran kartı ile low bile oyanayamazsın bazı oyunları. Tavsiyem ikinci el 200 liralık bir ekran kartı al. X16 olarak çalıştırabilirsin sorun olmaz.

Mesela bunun gibi ; Msi GTX460 Cyclone 1GB 256Bit Dx11 Tertemiz, Sorunsuz, Sıkıntısı - MSI Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 195011486

Güç kaynağı değiştirmen gerekebilir, tam olarak ne yapmak istediğini söylersen ona göre yardımcı olalım, oyun mu oynamak istiyorsun ? Hangi oyunları vs, hangi ayarlar tatmin eder vs.

Sadece wolfteam oynuyorum. 4-5 ay kadar idare etse yeterlidir.

Sizce ekran kartımı almalıyım yoksa işlemcimi 4 çekirdekli quard mı öyle bişey vardı onumu alsam?

Bide şunu söyleyim sıfırı 215 tl 2. eli 175 ne farkı var ki ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece wolfteam oynuyorum. 4-5 ay kadar idare etse yeterlidir.

Sizce ekran kartımı almalıyım yoksa işlemcimi 4 çekirdekli quard mı öyle bişey vardı onumu alsam?

Bide şunu söyleyim sıfırı 215 tl 2. eli 175 ne farkı var ki ?

Kaldırır. Kardeşim GMA x4500 ile oynuyordu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı