Çözüm G31MXP Verifying Dmi Pool Data Sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core İ5 10300H
NVIDIA GTX 1650 Ti
8+8 GB DDR4 3200 Mhz RAM
Acer Nitro 5 AN515-55

İntel Core İ7 4510U
NVIDIA GTX 840M
8 GB DDR3 1600 Mhz RAM
Dell Inspiron 15 3542
Meslek
Öğrenci
İyi forumlar. Sorunumuz görselde ki gibi, bu yazı çıkıyor ve böyle kalıyor. Bu hata bende bilgisayara yeni nesil bir ekran kartı taktıktan sonra oluştu. İnternette araştırdığımda çoğu kaynakta sorunun HDD'den kaynaklı olduğu yazıyordu fakat ben öyle düşünmüyordum çünkü HDD'ye bir şey yapmamıştım. Çözümü de buldum; BIOS güncellemesi.

Sürüm notları arasında bulunan "Sistemin bazı PCIE ekran kartlarıyla mavi ekran vermesi sorunu giderildi" ifadesini görünce bir deneyim dedim. BIOS'u güncelledikten sonra sorun çözüldü.

Ek Açıklama 2019-06-21 093522.jpg

Bu hata değil kardeşim. Zaten ingilizce varsa ve biraz da yabancı kaynaklardan araştırırsanız burada bir hata mesajı verilmiyor.

Burada sistemde takılı tüm donanımlar kontrol ediliyor. Kontrolde bir sıkıntı yoksa sistem başlatılıyor.

Gigabyte 945GCM-S2L anakartımda da aynı şey var. 3 saniyede geçiyor.

Bu hata değil kardeşim. Zaten ingilizce varsa ve biraz da yabancı kaynaklardan araştırırsanız burada bir hata mesajı verilmiyor.

Burada sistemde takılı tüm donanımlar kontrol ediliyor. Kontrolde bir sıkıntı yoksa sistem başlatılıyor.

Gigabyte 945GCM-S2L anakartımda da aynı şey var. 3 saniyede geçiyor.

Bene biliyorum hata değil ve hala bende de oluyor. Ama yazıyı okursanız "Sorunumuz görselde ki gibi, bu yazı çıkıyor ve böyle kalıyor. " yazıyor. Yani Windows açılmıyor. Onun çözümünden bahsettim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı