G31T-M7 anakarta uygun ekran kartı

Hatta bf3 ve bf4 ü bile Low-medium ayarlarda rahat bir şekilde oynayabilirsin.
Bf4 te ultrada 25 Fps vermiş. Ultrada çözünürlüğü düşürüp AA kaparsan 50 60 fps çok rahat alırsın :)

- - - Güncellendi - - -

HD 2400 le üst seviye oyunlar oynamak biraz zor :D düşük seviye oyunlarda bile kasıyor hahah :D Bu arada bunun için ne kadar bir psu yeterli olur.
Elindeki psu nun markası ve modelini yazarsan. :)

Gerçekten psu mun model ve gücünü bilmiyorum. Ama sanırım 300w gibi bişey. Lol oynarken (ayarlar en düşük :D) tf sırasında 40 bazen 30 a kadar düşüyor ama normalde 60. Dota 2 oynayamıyorum çünkü akmıyor sen anlamışsındır ne demek istediğimi :D Crysis denemiştim kesinlikle yetmedi. Pc mi formatlayıp Win7 64 bit yaptıktan sonra ekran çözünürlüğüm 1360x768 oldu. Önceden 1024x768 di. Daha önce oynayabildiğim borderlands dead space bioshock şimdi çok kasıyor böyle insanın oynayası gelmiyor :D

Gerçekten psu mun model ve gücünü bilmiyorum. Ama sanırım 300w gibi bişey. Lol oynarken (ayarlar en düşük :D) tf sırasında 40 bazen 30 a kadar düşüyor ama normalde 60. Dota 2 oynayamıyorum çünkü akmıyor sen anlamışsındır ne demek istediğimi :D Crysis denemiştim kesinlikle yetmedi. Pc mi formatlayıp Win7 64 bit yaptıktan sonra ekran çözünürlüğüm 1360x768 oldu. Önceden 1024x768 di. Daha önce oynayabildiğim borderlands dead space bioshock şimdi çok kasıyor böyle insanın oynayası gelmiyor :D
Bana kalırsa Psu nu 750W 80plus al. Çünkü 7,8 ay sonra sistemi değiştirecekmişsin. Eli kere psu ile oynama derim. Tabi bütçene de uygunsa.

- - - Güncellendi - - -

Eğer bütçen yetmiyorsa, 750W ı sonra alırım diyorsan iyi bir 450 500W 80+ bir güç kaynağı işini çok rahat görür.
http://www.vatanbilgisayar.com/Güç ...0w-guc-kaynagi/productdetails.aspx?I_ID=65822 Haftasonu 180TL

Bana kalırsa Psu nu 750W 80plus al. Çünkü 7,8 ay sonra sistemi değiştirecekmişsin. Eli kere psu ile oynama derim. Tabi bütçene de uygunsa.

- - - Güncellendi - - -

Eğer bütçen yetmiyorsa, 750W ı sonra alırım diyorsan iyi bir 450 500W 80+ bir güç kaynağı işini çok rahat görür.
VATAN COMPUTER - CORSAIR - CX SER Haftasonu 180TL

Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldun :)

- - - Güncellendi - - -

Üst seviye oyunlar oynamadığını göz önünde bulunduracak olursak,
VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD7750 GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart 190 TL
Daha performanslı bir ekran kartıdır.

Bu arada burdaki kartın bellek hızı 1600 ama nette bunun ddr5 ini gördüm onun bellek hızı 1125x4 olarak görünüyordu bu ortalama 4500 ediyor heralde. Bu çok yüksek bi fark değilmi? Diğerini almak dahamı mantıklı olur?

Sen birde benim pc ye bak hele. Asus 9200 se. pc benim yarı yaşımda hesapla. 9200 ilk çıktığı yıllarda almış hey gidi günler hala takılıyor kartlan ne bir sorun nede arıza çıkardı. Sonra nvidia aldım aldım işte 2 ay sonra kart yandı emektarla halen idare ediyoz. Senin sistemin lga 775. Biraz değişiklik iyi gelebilir. En az core 2 duo 8xxx veya 7xxx yaparsan cry, bf veya CoD açarsın ama oynamasına gerlisek o zaman biraz sıkıntı çıkarır. Kart soruna gerlisek. Anladığım kadar ile 2 gb alıcan baktım chip dergisine bu ay gt 630 top 30 da 29 uncu düşün artık. Crysis warhead de fps 14 3DMarkdan ise 1.938 almış. Yani rezil bir skor. almanı tavsiye etmem. sana tavsiyem hd7700 ile gtx 650 senin istediğin özelliklerden daha kaliteli işlemci var içlerinde ama bana sorarsa hangisi al diye hd7700 amd güvenim tamdır ve 7 senedir kimse bozamadı.

Teşekkürler. Zaten şimdilik ekran kartı değiştiricem öyle idare etsin diye. Yazın tamamen sistem değiştiricem. Bu arada HD7750 almaya karar verdik.

şu anki ekran kartım Nvidia Geforce 210
işlemcim intel core 2 duo e8400
anakartım G31T-M7
3,00 gb buna göre ekran kartı önerirmisin

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı