G31TM-P21 (MS-7259) sisteme ekran kartı

S

SwainSkarner

Ziyaretçi
Arkadaşlar benim eski ( 4-5 yıllık) bir PC'im var.. Ben bu PC'de rahatça online oyunlar (wolfteam) oynuyamıyorum ya da rahatça video editleyemiyorum.. Şimdi PC'min özelliklerini yazsam hangilerini değiştirmem gerek ve bulup link atarsanız sevirim !

Bilgisayar Özelliklerim:

• Pentium Dual-CORE CPU E5400 2.70GHZ
  • 1.00 GB RAM
  • Ekran Kartı:Intel G33/G31 Express Chipset Family (251mb)

Aşşagıdaki resimlerde ram ve ekran kartı seçiminize yardımcı olabilir.

rckhp.png

Bütçem fazla yok ! Sadece rahatça oyun oynamak istiyorum.

Bazen sana kızıyorum, insanları dövecekmiş gibi türkçe kurallarına dikkat et demene ama şu an diyebilirsin. :D

Önceden uyarıyordum. Lakin bir konuda tartışma yaşadık çok fazla kişiyle :D Burak Alkan'da konuyu taşıdı. Sonuç olarak; yeni gelenlere Türkçe Kurallara uyun demememizi, görmezden gelip sorunlarına yoğunlaşmamızı ve Mod'ların ikaz edip, yorumları düzelteceğini söyledi. O günden beridir içimi kemirse de kimseyi bu konuda uyarmıyorum.:)

Biraz araştırdım ve buldum o konuyu. Sende varmışsın :D

https://www.technopat.net/forum/dig...ruma-ilk-gelenlere-turkce-uyarisi-yapmak.html

1gb bellek çift çekirdek işlemcili eski bilgisayarlarınıza Windows 8 kurun eğer harddiskinizde sorun yoksa daha performanslı çalışacaklardır. Bizzat 1gb 2gb 1.6ghz 2.5ghz denedim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı