G3220 GTX 750 sistem düşük FPS alıyor

Unal atmaca

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar ben yeni ekran kartı aldım ama izlediğim videolara nazaran daha az FPS alıyorum.
Sistemim: GTX 750 2 GB.
Intel Pentium G3220.
4 GB Kingston 1333MHz RAM.
240GB HDD.
Sistemimin eski olduğunu biliyorum ama ekran kartımın neden daha az performans aldığını öğrenmek için sizlere sormak istiyorum, şimdiden teşekkürler.

Merhabalar ben yeni ekran kartı aldım ama izlediğim videolara nazaran daha az FPS alıyorum.
Sistemim: GTX 750 2 GB.
Intel Pentium g3220.
4 GB Kingston 1333MHz RAM.
240GB HDD.
Sistemimin eski olduğunu biliyorum ama ekran kartımın neden daha az performans aldığını öğrenmek için sizlere sormak istiyorum, şimdiden teşekkürler.

GTX 750 Ti ile karıştırmış olabilir misiniz? Ya da izlediğiniz videolar eski mi?

İzlediğin videoların tarihi eski mi? Oyunlara sürekli güncellemeler geliyor.
GTX 750 Ti ile karıştırmış olabilir misiniz? Ya da izlediğiniz videolar eski mi5

5 ay gibi bir uzunluk var ama sorun şurada. benim gt730 4gb ekran kartı olan arkadaşım benden biraz daha fazla performans alabiliyor. bu nasıl oluyor? tabi ram farkı ws var bunlar etki ediyormu.

Evet RAM fark ettirir. Büyük ihtimal bu yüzden düşük FPS alıyorsunuz. RAM darboğaza uğruyor.
evet olabilir o yüzden 8 gb rame arttırmam gerekiyor. teşekkür ederim yardım için. birde bir sorum var benim harddiskin sağlığı kötü. bunu değiştirmem gerekiyormu? ne gibi etkisi olur değiştirirsem

evet olabilir o yüzden 8 gb rame arttırmam gerekiyor. teşekkür ederim yardım için. birde bir sorum var benim harddiskin sağlığı kötü. bunu değiştirmem gerekiyormu? ne gibi etkisi olur değiştirirsem
Oyunda takılmalar olabilir. Dosya kopyalarken eksik kopyalama olabilir. Harddiskten fazla ses gelebilir. Değiştirmen lazım.

Geri
Yukarı