G3220 R7 240 darboğaz

YaşayanCanavar

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar anakart değiştirdim bu anakartan önce ga G41mt S2 Q6600 ile kulanıyordum GTA 5 gibi oyunlarda işlemci 80 85 görüyordu ekran kartı 90 95 gibi ama bu işlemci ondan daha güçlü olmasına rağmen prototype GTA 5 Valorant gibi oyunlarda 100 buluyor bence bu normal değil ya da i3 4160 işlemciye geçmemi önerir misiniz not: Hemen hemen tüm oyunlarda takılma yaşıyorum bence bu hiç normal değil ekran kartım R7 240 bence bu değerler normal değil sistemimde virüs falan da yok 3 defa ESET nod 32 antivirüs ile taradim.

Arkadaşlar anakart değiştirdim bu anakartan önce ga G41mt S2 Q6600 ile kulanıyordum GTA 5 gibi oyunlarda işlemci 80 85 görüyordu ekran kartı 90 95 gibi ama bu işlemci ondan daha güçlü olmasına rağmen prototype GTA 5 Valorant gibi oyunlarda 100 buluyor bence bu normal değil ya da i3 4160 işlemciye geçmemi önerir misiniz not: Hemen hemen tüm oyunlarda takılma yaşıyorum bence bu hiç normal değil ekran kartım R7 240 bence bu değerler normal değil sistemimde virüs falan da yok 3 defa ESET nod 32 antivirüs ile taradim.
cevaplayacak yokmu

Son düzenleme:
Darboğaz söz konusu değil, yeni işlemci ve anakart değişikliği sonrası temiz bir format uyguladın mı?

Tabii ki de evet 3 defa format atım şimdiye kadar.

Darboğaz söz konusu değil, yeni işlemci ve anakart değişikliği sonrası temiz bir format uyguladın mı?

Peki size şöyle sorayım Crysis 2 gibi bir oyunda neden işlemci 100 buluyor grafikleri ne kadar artırsamda değişiklil olmuyor acaba işlemcini ömrü bitmiş olabilirimi GTA 4'ü de test etim az önce işlemci 70 80 arası gisip geliyor R7 240 ise 40 50 yeryer 35 falan ben bunu anlamıyorum eski işlemcim Q6600'dü hiç böyle sorunlar yoktu.

Darboğaz söz konusu değil, yeni işlemci ve anakart değişikliği sonrası temiz bir format uyguladın.

Hocam ilgilendiğiniz için teşekkürler sorun HDD miş SSD C diski olarak kulnıyordum HDD ise oyun belge depolamak amaçlı Crysis 2 CS:GO gibi birçok oyunu SSD'ye atım en ufak takılma olmuyor bana 500 GB makul fiyatlı SSD önerir misiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı