G3250 Overclock Yapmak

yigitcapone

Hectopat
Ben overclock yapmak istiyorum. Intel Pentium CPU G3250 3.20GHz (2CPUs) işlemcim var, anakartım MSI HM81M Pro -VD fakat hangi işlemleri yapmam gerekiyor? Soğutucu olarak işlemci soğutucusu takılı, fan olarak ne kadar aşırtmam gerekiyor? Parçalarıma zarar vermemek için bu kadar bilgiye sahibim fakat bunları uygulamak için hiçbir şey bilmiyorum. Birkaç videoya baktım BIOS'ta CPU ratio değiştirmem gerektiğini öğrendim. Fakat hangi değere getirmem gerekiyor, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben overclock yapmak istiyorum. Intel Pentium CPU G3250 3.20GHz (2cpus) işlemcim var, anakartım MSI HM81M Pro -VD fakat hangi işlemleri yapmam gerekiyor? Soğutucu olarak işlemci soğutucusu takılı, fan olarak ne kadar aşırtmam gerekiyor? Parçalarıma zarar vermemek için bu kadar bilgiye sahibim fakat bunları uygulamak için hiçbir şey bilmiyorum. Birkaç videoya baktım BIOS'ta CPU ratio değiştirmem gerektiğini öğrendim. Fakat hangi değere getirmem gerekiyor, şimdiden teşekkürler.

Eğer önceden hiç overclock yapmayan ve overclock hakkında pek bilgiye sahip olmayan bir kişiyseniz hiç yapmayın derim.

Ben overclock yapmak istiyorum. Intel Pentium CPU G3250 3.20GHz (2cpus) işlemcim var, anakartım MSI HM81M Pro -VD fakat hangi işlemleri yapmam gerekiyor? Soğutucu olarak işlemci soğutucusu takılı, fan olarak ne kadar aşırtmam gerekiyor? Parçalarıma zarar vermemek için bu kadar bilgiye sahibim fakat bunları uygulamak için hiçbir şey bilmiyorum. Birkaç videoya baktım BIOS'ta CPU ratio değiştirmem gerektiğini öğrendim. Fakat hangi değere getirmem gerekiyor, şimdiden teşekkürler.

O işlemciye overclock olmuyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı