G3258 ve GTX 750Ti Tabanlı Sistemde GTA 5 Oynanır Mı ?

• Hocam toplam değeri sormadım. Örneğin G3258 ' e 165 TL demişsiniz ama şuan piyasada 190 - 200 civarı dolanıyor neye dayanarak 165 TL yazdınız öğrenebilir miyim?

Arkadaşların önerdiklerini alabilirsiniz. Ama kendi topladığınızı almayın sakın eğer multiplayer oynamak isterseniz oyunları hafif hafif kascaktır oyun. Tavsiye işlemci ile ekran kartını sağlam tutun arkadaşların önerdiklerini alabilirsiniz :).

O sistem gereksinimleri muhtemelen doğru değildir. Oyun çıkmadan kesin bir şey söylenemez ama ben de bu sistemde GTA 5'in orta ayarlarda sorunsuz oynanacağını düşünüyorum. Gene de bütçeni biraz daha artırıp i5 işlemci almanı tavsiye ederim.

• Hocam toplam değeri sormadım. Örneğin G3258 ' e 165 TL demişsiniz ama şuan piyasada 190 - 200 civarı dolanıyor neye dayanarak 165 TL yazdınız öğrenebilir miyim?
o 165 tl tecnopat 'ın topladığu değer ama dışardan alırsan ve dolarla fiyat 150 de olabilir

Son düzenleme:
• Hocam o videoda Recep Baltaş ve Ali Güngör söz konusu sizin bu fiyattan o bileşenleri alacağınızı sanmıyorum. G3258 ' in piyasa değeri 200 TL , ASUS H81M- PLUS anakartın değeri 200 TL yani demek istediğim bileşenleri o videoya göre seçebilirsiniz ama fiyatlar güncel değil.

O bütçeye pentium g3258+ gtx 750 ti almak saçma olacaktır. Arkadaşların oluşturdukları sistemler güzel onlardan birini alabilirsiniz.

O bütçeye pentium g3258+ gtx 750 ti almak saçma olacaktır. Arkadaşların oluşturdukları sistemler güzel onlardan birini alabilirsiniz.

KARDEŞ AMA BENİM YÜKSEK FPS'YE İHTAYCIM VAR VE VE SADECE 1 KASA DEĞİL 10 KASA ALACAĞIM İNTERNET CAFE İÇİN BUNLAR GTA 5 'İİ ATACAM YA 30.000.00 TL TUTUYOR BELKİ 35.259.00 TL KUSRATLI BİŞELERDE OLABİLİR SAĞLAM BİŞELER DÜŞÜNÜYORUM

Kusura bakmayın ancak Recep Baltaş ve Ali Güngör Pentium G 3258'li sistemi
boşuna toplamadı. Adı üstünde Uygun Fiyatlı Oyun Bilgisayarı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı