G3258 ve R7 260 sistem oyunlarda sebepsiz kasma sorunları

SenÜzülme37

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benım bilgisayarım donanımsal olarak yeterli olsa da nedensizce oyunlarda kasma drop yiyorum buna League of Legends bile dahil.
Oyunlar kasmıyor ama çok drop yiyorum. GTA 5 bile açması lazımken bu sistemin LOL gibi oyunlarda kasıyor.
Oynadıgım oyunlar:
Black Desert (kasma+drop)
League of Legends (drop)
Minecraft (bunda bile kasıyor evet.)
GTA 5 (drop)
Acaba darboğaz mı var yoksa başka bir şey mi size sormak istiyorum. İşte sistemim:

Intel G3258 3.2 GHz işlemci ben bunu overclock yapıp 4.5 GHz'ye cıkarttım 1.25 Volt ile.
6 GB RAM 1333MHz (4+2)
ASUS R7 265 2 GB 256 Bit ekran kartı 6 pin güç girişli.
120 GB SSD Kingston.
150 GB HDD.
500W 80+ Bronze Power Supply.
MSI H81M-P33 anakart.

Bilgisayarda ısınma sorunu yok ekran kartından tut işlemciye kadar kontrol ettim termalleri değiştirdim ama kasma sorunundan kurtulamadım.
Ben darboğazdan şüpheleniyorum. Sizce neden?

Merhaba arkadaşlar benım bilgisayarım donanımsal olarak yeterli olsa da nedensizce oyunlarda kasma drop yiyorum buna League of Legends bile dahil.
Oyunlar kasmıyor ama çok drop yiyorum. GTA 5 bile açması lazımken bu sistemin LOL gibi oyunlarda kasıyor.
Oynadıgım oyunlar:
Black Desert (kasma+drop)
League of Legends (drop)
Minecraft (bunda bile kasıyor evet.)
GTA 5 (drop)
Acaba darboğaz mı var yoksa başka bir şey mi size sormak istiyorum. İşte sistemim:

Intel G3258 3.2 GHz işlemci ben bunu overclock yapıp 4.5 GHz'ye cıkarttım 1.25 Volt ile.
6 GB RAM 1333MHz (4+2)
ASUS R7 265 2 GB 256 Bit ekran kartı 6 pin güç girişli.
120 GB SSD Kingston.
150 GB HDD.
500W 80+ Bronze Power Supply.
MSI H81M-P33 anakart.

Bilgisayarda ısınma sorunu yok ekran kartından tut işlemciye kadar kontrol ettim termalleri değiştirdim ama kasma sorunundan kurtulamadım.
Ben darboğazdan şüpheleniyorum. Sizce neden?
sıcaklık ve oyun içi paylaşımlarınızı atın

Evet arkadaşın dediği gibi eğer bütçeniz varsa ssd alın ona kurun windowsu ve oyunları ilemcin çift çekirdek gta yı bilmem ama lolü açması lazım bu drop kasma harddiskten sanırım

Geri
Yukarı