G3258 ve R7 260X Sisteme PSU'lu Kasa Tavsiyesi

Doğukan GÜNER

Hectopat
Daha fazla  
Günaydın arkadaşlar;

Ben sizden değerlendirme yapmanızı istiyorum.
  • G3258 işlemci
  • H81M-PLUS anakart
  • R7 260x Sapphire ekran kartı
  • 4 gb Ram DDR3 1600Mhz
Bu sisteme bir kasa (güç kaynağı kasaya dahil.) önerir misiniz? Ayrıca bu sistem hangi oyunları oynatır?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk şöyle başlayalım; 4 gb ram günümüz güncel oyunlarında sıkıntı çıkartabilir. Senin ekran kartının aynısını dün aldım akşam taktım çalıştırdım ve son çıkan oyunları kabaca tabirle çatır çatır ultra ayarlarla oynadım ve ekran kartının ısısı 50 dereceyi geçmedi, işlemcin intel'in özel olarak çıkardığı tam bir fiyat performans ürünü düzgün soğutursan yüksek frekanslara çıkartabilirsin ve o kartla dar boğaz yapmaz. Sana önerim zalman z3 plus alıp güç kaynağını bunu alırsan sorun yaşamazsın ama ilerde sisteme ilave yaparım yada işlemciye hız aşırtma yaparım diyorsan güç kaynağını biraz daha yüksek alabilirsin. Fx8350, 8 gb ddr3 1600, r9 270x, corsair cs 750m güç kaynağı ile sorunsuz ve ısınma olmadan çoğu ağır oyunları ultrada oynadım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı