G3258+XFX R9 280X Oyun Testleri

Oyun testlerini yavaş yavaş ekleyeceğim. Şimdilik Battlefield 3 var, iyi seyirler.

Test Sistemi:
G3258 4.4GHZ O.C çift çekirdekli işlemci
ASUS H-81 PLUS ANAKART
4 GB CORSAİR VEAGANCE 1600 MHZ CL9 RAM
XFX R9 280X 3 GB 384 BİT AMD EKRAN KARTI
Thermaltake Contac 21 İşlemci soğutucu
WD 1 TB HDD.

Battlefield 3 Oyun testi.

Kayıtsız FPS ortalama 95-100.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Assassin Creed Rogue

V-sync açık veya kapalı olsada 60 FPS'yi geçmiyor çözemedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bundan sonra G3258 işlemci almayın bence, i3 4160 alın 4 çekirdek ile çok fark yapıyor. Video;

Geçmedi fakat V-sync kapattığımda aynı 60 FPS geçmiyor işlemci kullanımı ise 60, 70 civarı.

Bende R9 280X alacağım için bilgim olsun diye sordum. Bugün bilgisayarcıya gittim kaç watt gerekir diye sormak için bana 1000 watt almalısın dedi bende gülerek çıktım. :)

Bakkal böyle zaten bende gitmiştim bana G3258 ile kullanamassın İ7 şart dedi ekran kartına gülmekten kendimi zor tutuyordum. :)
Bu arada bir test daha yükledim çok zorlanmasa da oyunlar sistemi elimde olan oyunları paylaşıyorum şimdilik. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı