G4 mü ? S6 Edge mi? 6S mi?

İos işletim sistemi 2gb ram ile tadından yenmez olacak. Bence 6S' i al, android çekilecek dert değil. Kamera özellikleride kağıt üzerinde iyileşmişe benziyor ben olsam 6s alırdım. Bu yaz tatilinde 2 ay gibi bir süre boyunca İphone 6 kullandım gerek yazılımsal olarak gerek zengin uygulama marketi ile İos daha iyi bir işletim sistemi android karşısında. Şahsen android kullanıcısıyım fakat bütçe sıkıntısı olmasaydı İos platformuna geçerdim.

Son düzenleme:
Sadece şunu söylemek istiyorum Samsung yeni telefon çıkarınca eski telefonunu unutuyor ve bunu da geçtim sürekli gereksiz yere telefon çıkarttığı için 1 sene gibi kısa süre nce aldığın Samsung telefonunun 2. Eli para etmiyor ve şok oluyorsun.

Stabilite ve sabit hız arıyorsan iPhone, özellikle gençlerin bir numaralı tercihi Android'in açık kaynaklı olmasıyla ivme kazanan G4 veya S6. Uzun soluklu bir cihaz ve telefonu kurcalamak istiyorsan G4 almalısın. Samsung çok sık telefon üretiyor, göz önünde bulundurmanı isterim. Uzun soluklu olmayacaksa elbette ki SAMSUNG cihaz almalısın. Yalnız şunu bilmeni isterim ki hangi cihazı alırsan al ileride çok da pişmanlık duymazsın.

Ben 2 gün önce karar verip iphone 6 aldım. Tavsiyem İphone 6s Samsungun telefonlarını kullanan arkadaşlarımla konuştum bir daha samsung almam diyorlar. Ama şuan piyasadaki en güçlü telefon. Fiyat performans olarak ithalatçı garantili lg g4 mantıklı bence ama para sorun değil 2 sene sonra nasılsa yeni bir telefon alırım diyorsan samsung. İphone daha uzun süre severek kullanabileceğin donanım düşük ancak kalite hissi veren ve yazılım yönünden zeki bir telefon. 6sde donanımada el attılar ios işletim sistemiyle mükemmel performans verir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı