G402 vs Rival 300

Tabii ki bütçe olursa Rival 600 tek geçilecek bir fare. Logitech’den Stellseries’e geçince bile Rival 300’deki kaliteyi hissedebilirsiniz. Üzerinde Sıradan normal bir malzeme kullanılmadığını anlamak çok zor olmasa gerek. Dediğim gibi bütçeyi arttırabilirseniz 600 alıp keyfinize bakabilirsiniz👌

Rival 310 biraz pahalı.402 tip olarak r300 göre daha hoşuma gidiyor.MM530 kafa karıştıran bir seçenek.PUBG fps tarzı oyunlar için kullanıcam düşük hızda bilekten oynuyorum.

Asus ROG Pugio Aura Sync RGB Oyuncu Faresi | Asus | Gençlik Bayramı Asus P503 ROG Pugio Aura Sync RGB Oyuncu Faresi Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
şu üründe estetik olarak fazla hoşuma gitti.
Görünüm olarak çok hoş durduğunu söylemek gerek. Videolardan vs. izleyip görebilirsiniz. ASUS akıllılık yapıp elimizin kapattığı yeri değil de alt kısmına RGB eklemiş ki daha rahat hissettirsin diye. Tabii bunlar fantezi kısmı :) Eğer elinize oturacağına inanıyorsanız ve mümkünse de Test edebileceğiniz mağazalar varsa öyle deneyip almakta fayda var. Diğer türlü de size kalmış bir durum. Yine en uygununu siz bilirsiniz.

Rival 310 biraz pahalı.402 tip olarak r300 göre daha hoşuma gidiyor.MM530 kafa karıştıran bir seçenek.PUBG fps tarzı oyunlar için kullanıcam düşük hızda bilekten oynuyorum.

Asus ROG Pugio Aura Sync RGB Oyuncu Faresi | Asus | Gençlik Bayramı Asus P503 ROG Pugio Aura Sync RGB Oyuncu Faresi Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
şu üründe estetik olarak fazla hoşuma gitti.
19 Mayıs indirimlerinden hoşuna giden bir ürünü de kapatabilirsin. Pugio'nun ergonomisi ile G402 veya Rival 300 arasında bağlantı yok. Pugio'da klasik Fingertip tasarımı bulunuyor. Görsele kanmamak gerekiyor.

Aynı nedenlerden dolayı Rival 310 almayı düşünüyordum. Fortnite oynarken G300S'in build editlemek için kullandığım G5 tuşuna çok alıştım. Bu yüzden Rival 310 ve G502 arasında kararsız kaldım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı