G403 Hero Logitech'den uzak durun!

Mdestp

Femtopat
Daha fazla  
Logitech ve TR disbiratörü ithalatçı firmanın dolandırıcı olduğunu tasdiklemiş bulunmaktayım! Yaşadığım olay ise şu; uzun zaman elime uyan mouse arayışı içindeydim kullanmadığım Zowie marka mouse kalmadı hepsi süperdi fakat elime uymuyordu daha sonra bunu buldum gittim 556 lira verip G403 Hero aldım ve eve gelip kutuyu açtığımda farenin ağırlık koyulan kısmının tornavida veya benzeri bir şey ile oyulmuş olduğunu gördüm ve bunun üzerine 4 gün sonra sol tık arza vermeye başladı basılı tutulmuyor yani bir klasörü alıp başka yere taşıyamıyosunuz her neyse bunun üzerine yetkili servisle konuştum umrunda olmadı hatta onları da araştırdım ve herkeste şunu gördüm gönderdiğiniz ürünü 2 3 hafta sonra geri gönderıyorlar tamir ettik diye 3 gün sonra yine aynı sorun. Servis tarafıda böyle neyse oda önemli değil şimdi gelelim konumuza bu demek oluyor ki Logitech iade edilmiş arzalanmış ürünleri revizyon yapıp sıfır diye satıyor biz anguslara bizde bu 40 gram plastik parçasına 500 600 lira verip alıyoruz bu durum çok kızdırdı beni verdiğim parada benim cahilliğim ve eşekliğim. Bunları buraya aktarmamın sebebi sizde aynı filme düşmeyin ve bunlar benim için resmen nitelikli dolandırıcı dır. Bir daha asla bir çöpünü almam ve benim bu yaşadıklarımı yaşayan o kadar çok fazla insan varki araştırırsanız görürsünüz. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech ve TR disbiratörü ithalatçı firmanın dolandırıcı olduğunu tasdiklemiş bulunmaktayım! Yaşadığım olay ise şu; uzun zaman elime uyan mouse arayışı içindeydim kullanmadığım Zowie marka mouse kalmadı hepsi süperdi fakat elime uymuyordu daha sonra bunu buldum gittim 556 lira verip G403 Hero aldım ve eve gelip kutuyu açtığımda farenin ağırlık koyulan kısmının tornavida veya benzeri bir şey ile oyulmuş olduğunu gördüm ve bunun üzerine 4 gün sonra sol tık arza vermeye başladı basılı tutulmuyor yani bir klasörü alıp başka yere taşıyamıyosunuz her neyse bunun üzerine yetkili servisle konuştum umrunda olmadı hatta onları da araştırdım ve herkeste şunu gördüm gönderdiğiniz ürünü 2 3 hafta sonra geri gönderıyorlar tamir ettik diye 3 gün sonra yine aynı sorun. Servis tarafıda böyle neyse oda önemli değil şimdi gelelim konumuza bu demek oluyor ki Logitech iade edilmiş arzalanmış ürünleri revizyon yapıp sıfır diye satıyor biz anguslara bizde bu 40 gram plastik parçasına 500 600 lira verip alıyoruz bu durum çok kızdırdı beni verdiğim parada benim cahilliğim ve eşekliğim. Bunları buraya aktarmamın sebebi sizde aynı filme düşmeyin ve bunlar benim için resmen nitelikli dolandırıcı dır. Bir daha asla bir çöpünü almam ve benim bu yaşadıklarımı yaşayan o kadar çok fazla insan varki araştırırsanız görürsünüz. İyi günler.

Hocam Logitech'in ana servisine mail atın. Yoksa Logitech böyle konularla oldukça ilgili. Hatta kaybolan alıcıları bile para istemeden gönderiyordu.

Hocam Logitech'in ana servisine mail atın. Yoksa Logitech böyle konularla oldukça ilgili. Hatta kaybolan alıcıları bile para istemeden gönderiyordu
Hahahha maile cevap bile vermiyolar hepsine yazdım adamların bu ülkede ana servisi bile yok , Penta itlahatçı firmasına gönderiyorsun onlarda senin umrunda değil araştır neler yaptıklarını insanları nasıl mahdur ettiklerini sana zahmet görürsün :) Logitech e attığın her mail içinde cevap için 4 5 gün veya1 hafta bekliyosun oda zaten sana kopyala yapıştır metin gönderiyo , burda asıl konu hiç kimse bi dur siz ne ayaksınız sıfır ürün diye insanlara kullanılmış hatta bununla kalmayıp arzalı ürün satıyosunuz demezmi :))) türkiye ye özel bi durum sanırım NORMİLDİR ;);)))
Neden hemen göndermek yerine bir süre beklediniz? Keşke hemen gönderseydiniz.
Çünkü servise gönderince en az 3 hafta bekliyosunuz mouse olmadan ve size sıfır aldığınız ürünü tamir ettik diye geri gönderiyolar 3 gün sonra yine aynı problem bunun örneklerinde çok fazla gördüm araştırınca o yüzden bedava beklemek istemedim ve yoruldum artık paramla rezil olmaktan , bide işi gücü bırakıcam bunun peşine düşücem işte o zaman o öfleyle gider gırtlağına sokrım bu mouseu o karaktersizlerin

Yeni konular

Geri
Yukarı