G403 Hero vs Glorius Model O

Bütçe
400-500

Efecanoo

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, yeni bir fare alacağım. Su anda kullandigim fare 140 g oldugu için degistirmek istiyorum. Aklimda G403 Hero ve Glorius Model O var. Sizce hangisini almalıyım? G403 Hero'nun sensoru Hero 25K dunyanin en iyi sensoru deniliyor. Çok arada kaldim. Bu 2 fare disinda oneriniz varsa yazabilirsiniz. 400-500 arasi olsun lutfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sensör diğerini aratmaz böylesine yüksek seviye sensörlerde, tavsiyem kesinlikle Model O. Razer Viper'a da bakın derim, indirimde 500 TL'nin altına düşüyor olsa gerek.

Model o kesinlikle G403 evet güzel bir sensörü var ama aradaki farkı anlamazsız ve kablosuz skatezleri kötü.

Merhabalar, yeni bir fare alacağım. Su anda kullandigim fare 140 g oldugu için degistirmek istiyorum. Aklimda G403 Hero ve Glorius Model O var. Sizce hangisini almalıyım? G403 Hero'nun sensoru Hero 25k dunyanin en iyi sensoru deniliyor. Çok arada kaldim. Bu 2 fare disinda oneriniz varsa yazabilirsiniz. 400-500 arasi olsun lutfen.

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.
byrP4ivg7BcTu3qhFxNDQY-1200-80.jpg

Geri
Yukarı