G41 sisteme 300 TL'ye ekran kartı önerisi

Vega 10'cuk

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bana bir akrabam bilgisayar verdi, içinde sadece ekran kartı yok.
Bana 250-300TL'ye bir ekran kartı önerir misiniz? Fortnite yayını yapıp ordan para kazanmak istiyorum

Şu anki içindeki özellikler:

Anakart: Gigabyte GA-G41MT-S2PT
RAM: G.Skill 8 GB DDR3 1333MHz RAM
Hafıza: Samsung HD103SJ 1 TB

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcin de imzandaki ise bu sistemde Fortnite yayını yapmayı bırak, oynamayı bile unut.

Aliexpress'ten GTX 750 Ti alıp işlemcini Core 2 Quad Q9xxx serisi bir şeyle değiştirsen bile Fortnite'ı belki oynayabilirsin. Yayın gerçekten açamazsın.

Q8200 güçlü bir işlemci değil, @FurkanAltun dediği gibi Modlu Xeon E5450 ile birlikte GTX 750 Ti seni anca kurtarır.

Aşağısı inan mümkün bile değil.

GT 710 da GTX 750 Ti'a kıyasla son derece berbat bir karttır. Sen sanırım Fortnite oynamak istemiyorsun :) GT 710 ile Fortnite'ın menüsüne bile giremezsin.

Çözünürlüğü 486 PC'lerdeki oyunlara düşürürsen oynarsın :)

GTX 750 Ti, aynı fiyata çok daha fazlasını veriyor.

Yayın yapabilmek için çoklu çekirdek performansı yüksek bir işlemciye ihtiyacın var. Herkesin dediği gibi AliExpress'ten GTX 750 Ti veya 2.el GTX 750Ti alabilirsin. Ama o işlemci GTX 750Ti bile darboğaz yapacak gibi duruyor :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı