G413 TKL SE alınır mı?

Bütçe
1600
G413 TKL SE alacağım 1600 küsur civarı. Bundan önce CK530 V2 TKL almıştım, tamamen pişman etti beni double Click mi dersin tuşa basmama mı dersin her şey vardı parçaladım attım. G413 TKL SE de aynı sorunu yapar mı acaba?
Aldınız mı bilmiyorum ama ben amazon indirimlerinde aralık ortasında 1349 tl gibi bir fıyata aldım double click şuana kadar hissetmedim tuşlar oturaklı gibi . Mekanik klavyelerdeki tuşların kenara esnemesi muhabbeti hafif var ama rahatsız etmiyor şuanlık . Kasa kalitesi vs güzel gibi . Fiyatını bence hakediyor 1.5-2k bandında düşünülebilir bence ama 2k üstü rakipleri düşünülebilir .

G413 TKL SE alacağım 1600 küsur civarı. Bundan önce CK530 V2 TKL almıştım, tamamen pişman etti beni double Click mi dersin tuşa basmama mı dersin her şey vardı parçaladım attım. G413 TKL SE de aynı sorunu yapar mı acaba?
Aldınız mı bilmiyorum ama ben amazon indirimlerinde aralık ortasında 1349 tl gibi bir fıyata aldım double click şuana kadar hissetmedim tuşlar oturaklı gibi . Mekanik klavyelerdeki tuşların kenara esnemesi muhabbeti hafif var ama rahatsız etmiyor şuanlık . Kasa kalitesi vs güzel gibi . Fiyatını bence hakediyor 1.5-2k bandında düşünülebilir bence ama 2k üstü rakipleri düşünülebilir .

Hocam merhaba. Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın. Yarın almayı düşünüyorum klavyeyi aldınız mı acaba memnun musunuz?

Ben almıştım yaklaşık 4-5 ay olacak önceki yorumlarım geçerli bir sorunla karşılaşmadım. Ama dediğim gibi o fiyatlara belki daha iyisini bulursun. Bu benim ilk mekanik klavyem olduğundan böyle bir tercih yaptım.

1-)şu an tekrardan bakacak olsam Low profile bakardım kesinlikle.
2-) brown Switch çok beğendim yine aynısını bakardım.
3-) kablolu-kablosuz gbi bir derdim olmadı fiyat ve modele hangisi uygun olursa bakardım.
4-) Akko diye bir Çinli marka var ona bakılabilir veya Akko'nun Switch'leri kullanan başka Çinli markalar var onlara da bakılabilir.

Geri
Yukarı