G430 Alınır Mı?

CemalPelit

Hectopat
Daha fazla  
Umarım bu sefer ceza almamayı başarırım. 300 TL kulaklık arıyordum ve G430 almaya karar verdim. Mikrofonu tasarımı ses kalitesi hoşuma gitti. Tek endişeli olduğum yıllarca kullanacağım. Yıllara dayanır mı diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Umarım bu sefer ceza almamayı başarırım. 300 TL kulaklık arıyordum ve G430 almaya karar verdim. Mikrofonu tasarımı ses kalitesi hoşuma gitti. Tek endişeli olduğum yıllarca kullanacağım. Yıllara dayanır mı diye düşünüyorum.
Cloud Core modelinin ses performansı ve yıllarca dayanması konusunda ki kalitesi biraz daha iyi. G430 kötü değil fakat o fiyata daha iyi alternatifleri olduğunu düşünüyorum. Tek eksi yanı 7.1 değil.

Razer ürünlerine de bulaşmayın kulaklık konusunda, sadece rahatsızlık veriyor ağrı yapıyor ve sadece bass odaklı aynı zamanda malzemesi de dayanıklı değil hemen bozuluyor. Cloud Core alabilirsin o fiyata her yönden kaliteli, veya bütçeni biraz daha yükseltirsen SteelSeries Arctis 3 alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı