G430 Ses Kesilme Problemi

Gökberkkk

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Selamlar. Logitech G430 kulaklığım aldığımdan beri problem üretiyor. Cihazlar arasında geçiş yaparken cihazı görmemesi. Skype'ta veya oyundayken sesin kesilip cihazı görmemesi. Ve normal şartlarda giden sesimin bir kısmını bana dinletmesi (sanki kulaklıkta değilmiş gibi oluyor) gerekirken dinletmemesi. Bu problemler nasıl çözülür bilen var mı? Yardım bekliyorum. Bir de şu uyarı var. Logitech Gaming Software'i silip yükleyene kadar geçmiyor. Yapınca da belli süre sonra tekrarlıyor.
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir pc'de denedikten sonra sorun çözülmezse tekrar yazabilirsin ama önce başka bir pc'de deneyip emin olmak gerek.

Başka bir pc'de denedikten sonra sorun çözülmezse tekrar yazabilirsin ama önce başka bir pc'de deneyip emin olmak gerek.
Peki başka bir pc de sorun çıkartması mı çıkartmaması mı alehime olur ? Bari içim rahat etsin. :)

Ve çözülebilecek bir sorun mu ?

Başka bir pc'de düzgün olursa gayet iyi bir şey olur düzeltilebilir fakat ondada aynı sorun çıkarırsa kulaklıkta sorun var demektir. Telefonunda da denesene bi?

Çıkarmaz ama telefon biraz saçma oldu :D Onda net bir doğruluk payı bulamayız. Başka pc varsa dene yarın veya arkadaşına git onun pc'sini kurcala bir şey demez veya akrabana felan. Önce denemek lazım başka pc'de de.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı