G432 vs Artics 1

MiniRayss02

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci + Editör
Arkadaşlar iki kulaklığa sahibim fakat G432 pedleri gittiğinden deri bir ped sipariş ettim ve elime gelen pad güzel fakat çok sert Rampage kulak pedleri gibi tıpkı beton gibi ve baş ağrıtıp terletiyor. Rafa kaldırıp Artics 1 almıştım fakat kendime bir simbox kurduktan sonra onu oraya koymak istedim, şarkı açınca ve G HUB ile 7.1 açınca sesin Artics 1'den daha iyi olduğunu anladım. G432'yi PC'ye takmak istiyorum fakat Artics 1 bir "hediye" olduğundan dolayı gönlüm el vermiyor. Sizce ne yapmalıyım? 432'yi şu an tek cazip kulan şey bassların daha tok ve iyi çıkması, şarkılarda Artics 1 daha tizz Low verirken G432 basslı daha tok veriyor.

İkisini de kullandım hocam Arctis 1 kesinlikle daha iyi.

Hocam şarkı dinlerken mesela Artics 1 bass konusunda aşırı zayıf kalıyor ama. Ki zaten G432 abimin eski kulaklığı pedleri yok diye BlackShark V2 X aldı o kalınca Simbox'a takayım dedim müzik kalitesi beni benden aldı.

Arkadaşlar iki kulaklığa sahibim fakat G432 pedleri gittiğinden deri bir ped sipariş ettim ve elime gelen pad güzel fakat çok sert Rampage kulak pedleri gibi tıpkı beton gibi ve baş ağrıtıp terletiyor. Rafa kaldırıp Artics 1 almıştım fakat kendime bir simbox kurduktan sonra onu oraya koymak istedim, şarkı açınca ve G HUB ile 7.1 açınca sesin Artics 1'den daha iyi olduğunu anladım. G432'yi PC'ye takmak istiyorum fakat Artics 1 bir "hediye" olduğundan dolayı gönlüm el vermiyor. Sizce ne yapmalıyım? 432'yi şu an tek cazip kulan şey bassların daha tok ve iyi çıkması, şarkılarda Artics 1 daha tizz Low verirken G432 basslı daha tok veriyor.

Eğer ikisi de varsa, bence seçimi sizin yapmanız daha doğru olur.

Eğer ikisi de varsa, bence seçimi sizin yapmanız daha doğru olur.
Hacı şarkıyı direksiyonda dinlerim diyerek Artics 1 ile devam etme kararı aldım. Zaten mikrofonum harici olarak kullanıyorum hem daha makul.

İkisini de kullandım hocam Arctis 1 kesinlikle daha iyi.
Kral, 2 gün G432 taktım ve şuan Artics 1 taktım inanılmaz konforlu geldi... Bu konforun üstü yok, pedleri yumuş yumuş ve kafada hissettirmiyor. G432 yi Simbox'a uğurluyoruz :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı