G435 2. el olarak 1250TL'ye alınır mı?

Ayrıca idarelik kullanıp yazın sıfır G535 almayı düşünüyorum ona göre alacağım bir kulaklık. 3 yıldır aynı kulaklığı kullanıyorum ve pedleri başımı ağrıtıyor artık. Yeni bir kulaklık almam şart. Laptop kullandığım için de kablosuz olması önceliğim.

@semamca_07 @Liberteen @Porsche 911 GT3 RS bunu önerir misiniz?
Valla ben bakmıştım bunlara ama fps oyunları oynadığım için pek öneren olmamıştı. Müzik vs için alınabilir belki, bence incelemelerine bir bak. g435 de çok önerilen bir kulaklık değil ama senin bütçen dahilinde çok seçenek yok kablosuz olarak. Yazın yeni kulaklık alacaksan bence hiç boşa paranı harcama zaten yaz tatilinde güzel indirimler oluyor o zaman alırsın.

Vallahi ben bakmıştım bunlara ama FPS oyunları oynadığım için pek öneren olmamıştı. Müzik vs için alınabilir belki, bence incelemelerine bir bak. G435 de çok önerilen bir kulaklık değil ama senin bütçen dahilinde çok seçenek yok kablosuz olarak. Yazın yeni kulaklık alacaksan bence hiç boşa paranı harcama zaten yaz tatilinde güzel indirimler oluyor o zaman alırsın.

2 arkadaşımda var ve memnunlar ama ben FPS oyunu oynuyorum tatmin edebilir mi bilmiyorum pek öyle yüksek ses seven biri de değilim. Sadece ses kasabilsem yeterli benim için.

2 arkadaşımda var ve memnunlar ama ben FPS oyunu oynuyorum tatmin edebilir mi bilmiyorum pek öyle yüksek ses seven biri de değilim. Sadece ses kasabilsem yeterli benim için.
Ses kasma konusu sıkıntı olur ya, hem düşük model hem kablosuz bence tatmin etmez seni. Çok rekabetçi değilim eğlenmek için oynuyorum diyorsan belki alınır ama benim gibi psikopata bağlıyorsan bilmiyorum :D Ben acımam kırarım şahsen sinirden.

Ses kasma konusu sıkıntı olur ya, hem düşük model hem kablosuz bence tatmin etmez seni. Çok rekabetçi değilim eğlenmek için oynuyorum diyorsan belki alınır ama benim gibi psikopata bağlıyorsan bilmiyorum :D ben acımam kırarım şahsen sinirden.

Reis fazlasına param yetmiyor kablolu kulaklık da almak istemiyorum etrafa çok dolanıyor kablosu. Çok ciddi oynamam yine ses duysam yeterli birkaç ay idare ederim değiştiririm diye düşünüyorum. Almakta kararlıyım çünkü başka bir şey alamam. Dışarıda da kullanmayı düşünüyorum kütüphanede vs.

Reis fazlasına param yetmiyor kablolu kulaklık da almak istemiyorum etrafa çok dolanıyor kablosu. Çok ciddi oynamam yine ses duysam yeterli birkaç ay idare ederim değiştiririm diye düşünüyorum. Almakta kararlıyım çünkü başka bir şey alamam. Dışarıda da kullanmayı düşünüyorum kütüphanede vs.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoya baktım şimdi sponsorlu video sanırım ama yine de işini görür sanırım. Asus kalitesi var sonuçta.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoya baktım şimdi sponsorlu video sanırım ama yine de işini görür sanırım. ASUS kalitesi var sonuçta.

Logitech kalitesiz mi reis :D. Neyse ben yarın kulaklığı denemeye gideceğim buraya yazarım deneyimlerimi.

1250 TL'ye buldum 2. el denedim çok temiz sizce alayım mı?

Razer Barracuda X daha mantıklı https://www.sahibinden.com/ilan/iki...da-razer-barracuda-x-plusthx-1085799509/detay. birkaç kişiye daha önerdim THX uygulaması kulaklığın performansını 3 4 kat artırıyor.

Razer Barracuda X daha mantıklı https://www.sahibinden.com/ilan/iki...da-razer-barracuda-x-plusthx-1085799509/detay. birkaç kişiye daha önerdim THX uygulaması kulaklığın performansını 3 4 kat artırıyor.
G435 çok temel ve basit seviye kulaklık barracuda x ile kıyaslanacak düzeye bile erişememiş bence

Yeni konular

Geri
Yukarı