G4400 sistem hala toplanır mı?

Mr.Eren37

Hectopat
Intel Pentium G4400 Soket 1151 3.3GHz 3MB Önbellek 14nm İşlemci

Düşük bütçeli PC toplamak istiyorum. Bu sistemin yanında GTX 1050 Tİ düşüyorum birden sadece vatandan alabiliyorum. Bütçemiz 2000 civarı daha iyi fikri olan varsa önerilere açığım.
(Vatandan alma sebebim babam birkaç hafta sonra yeni TV alcak yani vatan dışında başka bir yerden alamıyorum. Vatanında ne tür kazık olduğunu da biliyorum maalesef.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan'dan alma. Pahalı. Sinerji'den al.

Ekran Alıntısı.PNG

Alınmaz, illaki Vatan'dan alacaksanız Vatan'a G4560 gelmesini bekleyin. Cidden pişman olursunuz. Hyperthreading ile ciddi fark var.

2. dakikadan başlayın. 4400 ile karşılaştırın kendiniz. Test 1060 ile yapılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alınmaz, illaki Vatan'dan alacaksanız Vatan'a G4560 gelmesini bekleyin. Cidden pişman olursunuz. Hyperthreading ile ciddi fark var.

2. dakikadan başlayın. 4400 ile karşılaştırın kendiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
G4560 Vatan bilgisayara geldi 297 TL.

İlk önce yorumlar için teşekkür ederim. Sistemimi vatan dışı maalesef alamıyorum bende isterim sinerjiden toplamak ama vatana izin veriyor babam sadece. Sistem şu ;
Haftaya yada 2 hafta sonra alacağım konuyu kapatıyorum fotoğraf atarım.

Dosya Ekleri

• 1486068502224.jpg
    1486068502224.jpg
    47,9 KB · Görüntüleme: 145
İlk önce yorumlar için teşekkür ederim. Sistemimi vatan dışı maalesef alamıyorum bende isterim sinerjiden toplamak ama vatana izin veriyor babam sadece. Sistem şu ;
Haftaya yada 2 hafta sonra alacağım konuyu kapatıyorum fotoğraf atarım.

Bence g4560 al i3 6098p den daha iyi.
hemde 300tl. Artan parayla anakartını msı b250m al böylece 2400mhz ramlari destekler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı