G4400 Valorant CPU kullanımı %100

ONURRRS

Hectopat
Arkadaşlar sistemim: Intel Pentium G4400 işlemci, AMD R7 240 ekran kartı 8 GB RAM 140, 150 FPS alıyorum fakat işlemcim oyundayken %100 düşmüyor görev yöneticisinden bakıyorum Valorant %20, %25 kullanırken, Riot Vanguard ise %80 civarı ve işlemcim sürekli fazla kullanıyor bunun bir çözümü var mıdır?

Abi ben CS:GO oynuyorum 100 FPS ile Valorant yükledim o da 100 FPS takıntısız dropsuzdu birkaç dakika sonra drop girmeye başladı oyun tamamen dondu PC kilitlendi bu Vanguard yüzünden sildim ya.

Bende de aynı sorun var.
Ben ticket atıyorum bunla ilgili.
bende ticket attım inşallah çaresine bakarlar yoksa oyunu bırakacağım ben

Benim Ticket'a böyle bir cevap verdiler fakat bunları zaten yaptık :/

1.png

Aga bak şu Vanguard denilen lanet şeyi kaldırıp normal bir hile sistemi yapsalar millet oynayacak bu oyunu.
Ben sistem gereksinimlerim mi kötü dedim sisteminiz yeterli dedi anlamadım gitti.

çözümü buldum görev yöneticisinden işlem önceliğini en düşüğe alınca düzeliyor yüzde 2 oluyor.
Çözüm görev yöneticisinden vanguarda sağ tıkla ardından ayrıntılara git öncelik ten düşüğü seçin yüzde 2 ye düşüyor geri.

Çözümü buldum Görev Yöneticisi'nden işlem önceliğini en düşüğe alınca düzeliyor yüzde 2 oluyor.
Çözüm Görev Yöneticisi'nden vanguarda sağ tıkla ardından ayrıntılara git öncelikten düşüğü seçin yüzde 2'ye düşüyor geri.

Onu yaptım biraz oynayınca bağlantı hatası veriyor ve oyun istemcisini yeniden başlatın diyor. Ne yapacağım şaşırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı