G4400 ve GTX 750 Ti İçin Online Oyun Önerisi

ismailzorlu92

Hectopat
Üçüncü sezon da League Of Legends'a başlamıştım ve son zamanlar da oynamaktan sıkılmaya başladım. Kitlesi ve oyunun içeriği çok kötü gelmeye başladı, oyun eski hissiyatı vermiyordu. Aynı zamanda iki sene CS:GO oynadım ve hileler yüzünden iki senenin sonunda bırakmaya karar verdim.

Bir senedir oyun oynamıyorum, ve boş vaktim de yapacağım bir aktivite yok. Oyun oynamak çok eğlenceli fakat eğleneceğim oyun bulamıyorum bu kadar geniş bir piyasa da.

PUBG, H1Z1 tarzı oyunları denedim ve bana göre değil, ayrıca sistemim de kaldırmıyor düzgün bir şekilde. Warframe, Don't Starve Together gibi oyunlar oynadım ve yine istediğim zevki alamadım.

Bana "Rekabet" gereken oyunlar gerek. LOL ve CS:GO'da çok fazla insan olduğu için bir sıralama, rütbe sistemi var bu da eğlendiriyor ve hırs yaptırıyor, üzülüyorsun veya seviniyorsun, vakit geçiyor eğlenerek.

Önerilerinizi bekliyorum.. Oyun Tarzı pek fark etmez, eğlendirmesi ve oyuncu kitlesinin büyük olması önemli benim için.

Sistemim;
- ASUS NVIDIA GTX 750Tİ O.C. 2GB GDDR5 128BİT EKRAN KARTI
- INTEL PENTIUM G4400 2 ÇEKİRDEKLİ 3.30GHZ İŞLEMCİ
- H110M PRO-VD ANAKART UEFI W10R USB 3.0
- GSKILL AEGIS 8GB DDR4 2133MHZ RAM CL15
- TRANSCEND 240GB SSD, HDD KULLANMIYORUM.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı