G4400 ve R5 230 Mafia 2 Düşük FPS Sorunu

YILDIZ_53

Hectopat
Yer
Rize
Daha fazla  
Meslek
No Meslek
Beyle ben daha yüksek FPS almam gerekirken 20-30'larda cirit atıyorum, lütfen yardım edin.
  • MSI H110M-PRO VD ANAKART
  • 4GB G.SKIILL 15 CL RAM 2133 MHZ
  • SAPPHIRE AMD RADEON R5 230 1GB DX11 64 BIT
  • INTEL PENTIUM G4400
Lütfen yardım edin, en düşük ayarlarda 20-30 FPS alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgisayarım klasörünü aç fare ile sağ klik yap özelliklere gel sol üst köşede aygıt yöneticisini göreceksin sonrasında görüntü bağdaştırıcılarını seç iki GPUnun ismi yazacak Intel HD 510 ve R5 230. R5 230'a sağ klik yap ve ''cihazı devre dışı bırak''ı seç. Böylece oyunlarda Intel HD 510 kullanmış olacaksın. İstersen bilgisayarını açıp harici ekran kartını da çıkarabilirsin tabi.
Ekran kartınız ile olabilecek FPS'i alıyorsunuz. Üstü için ekran kartı değişikliği şart.

Bilgisayarım klasörünü aç fare ile sağ klik yap özelliklere gel sol üst köşede aygıt yöneticisini göreceksin sonrasında görüntü bağdaştırıcılarını seç iki GPUnun ismi yazacak Intel HD 510 ve R5 230. R5 230'a sağ klik yap ve ''cihazı devre dışı bırak''ı seç. Böylece oyunlarda Intel HD 510 kullanmış olacaksın. İstersen bilgisayarını açıp harici ekran kartını da çıkarabilirsin tabi.

Son düzenleme:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı