G4440 HD 5570 sisteme 1000 TL'ye kadar güncelleme önerisi

FFinack

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese selamın aleyküm nasılsınız, umarım iyisinizdir. Benim bir Max 1000TL'lik bir bütçem var hurdadadan topladığım Intel G4440 işlemci, 4 GB DDR4 RAM, AMD HD 5570 2 GB ekran kartı var. İleride belki biraz daha bütçeyi arttırabilirim bu bütçe ile ne gibi parça yükseltmesi yapabilirim ben RAM yükseltsem iyi olur diye düşünüyorum ve düşündüğüm RAM'ler: https://www.hepsiburada.com/team-t-...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.97.2 almayı düşünüyorum az çok PC hakkında bilgi sahibiyim ama hiç işlemci değişimi yapmadım. Yani o konuda ilk önce diğer parçalara dikkat ederseniz sevinirim. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum. <3🙂

İşlemcin diger parçalara göre iyi. Rami 0 almak yerine 2.el alıp ekran kartını da satıp yeni ekran kartı alsan daha iyi olur.

İşlemcin diger parçalara göre iyi. RAM'i 0 almak yerine 2.el alıp ekran kartını da satıp yeni ekran kartı alsan daha iyipeki hangi kartı vb. şeyi alsam oyunlarda ortalama kaç FPS alırım
peki hangi kartları alsam ortalama oyunlarda kaç fps alırım bilgilendirebilirmisin ?

Yeni konular

Geri
Yukarı