G4560, h110m pro-vd, RX460 Sisteme Mouse ve Klavye Önerisi

Montana01

Kilopat
Daha fazla  
Bir tek Windows kurmak, mouse ve klavye almak kaldı. Ucuz mouse ve klavye seti önerilerinizi bekliyorum ve bir hayırlı olsununuzu alırım :D

Teşekkürler. Net bir miktar belirlemedim ama kullandığınız ucuz ama memnun kaldığınız ürünler varsa onları söyleyin. Sistemi yeni topladığım için cepte para kapmadı o yüzden 100 lirayı aşmazsa güzel olur hatta nekadar ucuz okadar iyi benim için şuan :D

Buraya tıkla hocam, işine yarayacaktır.
hocam o seti ben sordum vatan bilgisayarda çalışan birisine. adam lafa dürüst konuşayım mı diye başladı ve baya bi gömdü. sıkıntıları vouarmış bazı tuşların. ayrıca garip bir klavye türkçe karakterlerin bazısı yok mesela ü harfi var ama i harfi yok. değişik birşey. ama mouse u hakkında herhangi birşey söylemediler.

Hocam bence uygun olabilecek bir F/P ürünü. :) Klavye, mouse, mouse pad bunları ayrı ayrı almaya kalksan zaten işin var. :) 110-120 lira altı çok alternatif var ama kullanmadığım için net bir şey diyemiyorum. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı