G4560 sistem oyuna girince kapanma

ugurorsel

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar PC'de kapanma sorunu var genelde oyuna girdikten sonra kapanıyor. Elektrik kesilmesi gibi kapanıp tekrar açılıyor herhangi bir hata vermiyor. Belli bi süresi yok bazen 5 dakika geçmeden kapanıyor bazen 1 saat sonra işlemcinin termal macununu falan değiştirdim ama düzelmedi. Başka PSU ile denedim düzelmedi format falan attım yine olmadı farklı ekran kartıyla denedim yine olmadı acaba sorun anakartta mı?

İşlemci G4560
Asus Strix RX60 4gb
RAM 8 GB
MSI B150 Gaming M3
PSU VS550

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar PC'de kapanma sorunu var genelde oyuna girdikten sonra kapanıyor. Elektrik kesilmesi gibi kapanıp tekrar açılıyor herhangi bir hata vermiyor. Belli bi süresi yok bazen 5 dakika geçmeden kapanıyor bazen 1 saat sonra işlemcinin termal macununu falan değiştirdim ama düzelmedi. Başka PSU ile denedim düzelmedi format falan attım yine olmadı farklı ekran kartıyla denedim yine olmadı acaba sorun anakartta mı?

İşlemci G4560
Asus Strix RX60 4gb
RAM 8 GB
MSI B150 Gaming M3
PSU VS550
Oyun içindeyken ısı değerlerini atabilirmisiniz ?

En güncel BIOS'u kullandığından emin ol. Skylake 100 serisi anakartında Kaby Lake işlemci kullanıyorsun. Tabii ki de çalışacaktır ancak en güncel BIOS kullanılmazsa sistem stabil olmayabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı