G4560 ve 1050 Ti Darboğaz Yapar mı?

Bunlar yeni topladığım bilgisayarın bileşenlerinden sadece ikisi. Darboğaz yapsa benim haberim olurdu. Peki yapar mı? Evet yapar ama hissetmezsin. Hissettirmezzz. :LOL:
Benim demeye çalıştığım şu, ekran kartından en iyi verimi almak varken neden işlemci ile sınırlandırayım ki?

Benim demeye çalıştığım şu, ekran kartından en iyi verimi almak varken neden işlemci ile sınırlandırayım ki?
Bütçeniz elverişle ise sınırlandırmayın zaten. Ama fiyat performans açısından G4460 ile 1050Ti sizi üzmeyecektir. Youtube'deki videolarda birçok oyun testleri mevcut. Vaktiniz varsa onlara da bir bakıp bütçenizin imkanlarına göre işlemcinizi yükseltirsiniz.

Bütçeniz elverişle ise sınırlandırmayın zaten. Ama fiyat performans açısından G4460 ile 1050Ti sizi üzmeyecektir. Youtube'deki videolarda birçok oyun testleri mevcut. Vaktiniz varsa onlara da bir bakıp bütçenizin imkanlarına göre işlemcinizi yükseltirsiniz.
Şahsen ekran kartı fiyatları ve R3 serisi için beklemeyi düşünüyorum. G4560 testlerinide incelerim teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı