G4560 ve GTX 1050 720p Performansı

Performansın oyundan oyuna göre artar da artmayabilir de. Bu biraz işlemciye bağlı. Bu ikili 720P'de darboğaz yapar ama ayarları arttırdığın sürece bir sıkıntı olmaz.

Ben aynı sistemi i3 6098P ile 1400/900 oynamaktayım BF1 dışında kolay kolay üzmedi GTA 5 (High) 50-60 alıyorum oyunların geneli bu şekil ayrıca sormak istediğiniz oyun varsa sorabilirsiniz. Bence sizi 720P 2-3 yıl götürür. (RAM takviyesi yapmanız gerekebilir 8 GB ise)

Yok hocam Ultra takıntım yok. GTA 5 ve BF1 oynarım en fazla bu oyunlar kasmasın yeter. Ortalama kaç FPS alabilirim bu oyunlarda? İnternette hiç test videosu yoktu merak ediyorum açıkçası. Bu arada monitörüm VGA çıkışlı HDMI to VGA dönüştürücümü yoksa DVI-D to VGA dönüştürücü mü almalıyım?

Son düzenleme:
Yok hocam Ultra takıntım yok. GTA 5 ve BF1 oynarım en fazla bu oyunlar kasmasın yeter. Ortalama kaç FPS alabilirim bu oyunlarda? İnternette hiç test videosu yoktu merak ediyorum açıkçası. Bu arada monitörüm VGA çıkışlı HDMI to VGA dönüştürücümü yoksa DVI-D to VGA dönüştürücü mü almalıyım?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Nasıl yok hocam en fazla performans videoları G4560 ve GTX 1050/TI. Bence HDMI TO VGA alın ama aktif dönüştürücü olması önemli.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı