G4560 ve RX 560 sistem toplama

Qiffy

Hectopat
Merhaba, bir kasa aldım ve sistemim bunlar. Lütfen yok ekran kartını bunu alsan daha iyi olur falan gibi tavsiye vermeyin.
Uyuşmayan bir şey varsa lütfen söyleyin ve hangisiyle uyuşur belirtin. Mesela işlemcim anakarta uymuyor anakartını bilmem ne ile degistir yazarsanız sevinirim teşekkürler.

Not: Bilgisayarı Youtube'da rahat oyun yayını yapabilmek için topluyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bir kasa aldım ve sistemim bunlar. Lütfen yok ekran kartını bunu alsan daha iyi olur falan gibi tavsiye vermeyin.
Uyuşmayan bir şey varsa lütfen söyleyin ve hangisiyle uyuşur belirtin. Mesela işlemcim anakarta uymuyor anakartını bilmem ne ile degistir yazarsanız sevinirim teşekkürler.

Not: Bilgisayarı Youtube'da rahat oyun yayını yapabilmek için topluyorum.
Rami DDR4 al ayrıca 450w psu yerine 500W 80+ bir psu almak daha iyi olur. Gelecekte ekran kartını upgrade edersen diye.

Bunu aldınız mı? Yoksa alacak mısınız? Aldıysanız geçmiş olsun uyumsuzluk söz konusu. Almadıysanız da sakın almayın.
Ramleri DDR3 koymuşsunuz, anakart DDR4.
Anakart ile işlemci biraz garip olmuşlar. Soketleri aynı tahminen uyacak o konuyu tam bilmiyorum fakat o işlemci için o anakart biraz fazla değil mi? Ya da bu anakarta bu işlemciyi takmak günah değil mi? :)
SSD için James Donkey'i kimse önermiyor.
Güç kaynağı pek adı duyulmuş bir marka değil. Değiştirmenizi öneririm henüz almadıysanız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı