G4560 ve RX 570 ikinci el sistem

M.yksell

Decapat
Arkadaşlar PC fiyatlarından anlamıyorum, bu sistemi almayı düşünüyorum da 2. el ne kadar eder acaba ?

İntel G4560
Kingston 8 GB RAM
Gigabyte H270-HD3
Sandisk 120 GB SSD
750W+ Power Bronze
Gigabyte Aorus RX 570 4GB 256bit

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalnız dikkat etmenizi önereceğim bir durum var. Sistemin ekran kartı ve anakartı aslında mining için piyasada kullanılan ürünler keza işlemci de o piyasada yaygın. Mining yapılmadığından emin iseniz 3000 lira civarı piyasası var sistemin. Mining ile çöpe çevrilmiş parçalar da olabilir.

Sistem buram buram maden kokuyor. Normal bir kullanıcı bu işlemci için bu anakartı tercih etmez. Genel olarak madencilik için kullanılan sistemler ile aynı bir donanım birlikteliği mevcut. İyice emin olun almadan önce.

Sistem buram buram maden kokuyor. Normal bir kullanıcı bu işlemci için bu anakartı tercih etmez. Genel olarak madencilik için kullanılan sistemler ile aynı bir donanım birlikteliği mevcut. İyice emin olun almadan önce.
Sadece merak ettim. İşlemci-anakart çok mu dengesiz? G4560 alan biri kullanamaz mı?

Aynen, biraz dengesiz. Standart bir kullanıcı o anakartı almak yerine, işlemciyi bir üst model tercih edebilir. Güç kaynağını da daha uygun bir model olarak tercih edebilir. Tabi kesin madencilikte kullanılmış diyemeyiz ama bu bilgiler ışığında bu ihtimal göz ardı edilemeyecek kadar yüksek bence. @buzdolabi102

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı