G4600 R7 370 sistem Battlefield V kaldırır mı?

Bu videoda oynanmış;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Online mı? O sistemle online oynarsanız zevk alamazsınız. Arkadaşım 1050 ve i7 7700HQ'lu laptopunda BF1 oynuyor ve sık sık 30 FPS ve altına düşüyor FPS.

Ben 940MX ile oynuyorum :( 12 GB RAM'le 7.nesil i5 işlemci götürüyor ekran kartını ;(

ama adamlar yapmış yaw ben bu oyuna robloxtan geçtim sjjssj olm bune laaaaann oldum yani beğendim

Not: Robloxçu velet değilim olanları tanıyorum olmadığımdan adım gibi eminim

Online mı? O sistemle online oynarsanız zevk alamazsınız. Arkadaşım 1050 ve i7 7700HQ'lu laptopunda BF1 oynuyor ve sık sık 30 FPS ve altına düşüyor FPS.
BF1 zaten biraz sıkıntılı bir oyun açıkçası, 2017 yaz DLC güncellemesinden sonra en baba sistemlerde bile oyunun bazı haritalarında az da olsa 1080p ve daha alt çözünürlüklerde anormal GPU kullanım düşüşlerine bağlı olarak FPS düşüşleri meydana gelmeye başladı. Bundan 3 sene önce falan i7-7700HQ + GTX950M bileşenli dizüstü bilgisayarımda 1080p düşük-orta karışık ayarlarda 55-60 FPS civarı oynayabiliyordum. Ama bazı haritalarda yeri geliyordu bu değerler bazı bölgelerde 45-50'e kadar inip daha sonra yeniden düzeliyordu. BF5 bu noktada daha rafine ve düzgün bir oyun, optimizasyonu çok daha başarılı.

@279683, Ekran kartı iş yapar ancak G4600'ün çekirdek sayısı hikaye modunda dahi performans problemi yaratabilir bu oyunda. Aslında tekli çekirdek performansı yüksek gerçek 4 çekirdek düzgün bir işlemci birçok harita için oldukça yeterli. Bu noktada işlemci limitine takılabilirsiniz.

Ek olarak online mod için çift kanal 16 GB RAM desteği şart gibi bir şey bu son iki seride, aksi takdirde işlemciye binen yük gereksiz bir şekilde artabiliyor.

Geri
Yukarı