G4600 ve GTX 1050 Ti hazır sistem alınır mı?

okoc06

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni sistem toplamaya karar verdim İki sistem buldum. ama sitelerin garanti verme durumundan emin olamadım. İkisini de aradım telefonları açan olmadı. Sizce hangi siteden almalıyım? Bu arada bütçem 2000-2200 arası. Sistemler de bunlar;
Daha sağlıklı bir sistem için şuna bakabilirsin
Screenshot_20180126-163329.png

Bütçeniz yoksa geleceğe dönük X4 950 sistem toplamanızı öneririm. Yada Ryzen 1200 ile sistem toplayabilirsiniz. G4600 ileride size sıkıntı yaratacaktır. GTX 1050 Ti çok güçlü bir ekran kartı günümüz oyunlarında bile darboğaz görülüyor. İlerde dahada sıkıntı yaratacaktır.

Daha sağlıklı bir sistem için şuna bakabilirsin
Eki Görüntüle 278780
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Ancak ryzen veya farklı bir sistem topladığımda bütçemi aşıyor. Beni bu işlemci bir yıl götürse kafi. İşlemciyi seneye uprgade şansım var. Aynı soketten i7 işlemci almayı düşünüyordum. Sizce hata mı ederim ? Ve bu arada iki sistemden hangisini önerirsiniz ?

1050 Tİ giriş-orta seviye bir ekran kartıdır çok güçlü değildir. Teknobiyotik üzerinde ki sistem bir tık daha iyi alınabilir. Ekran kartıyla darboğaz olacağını sanmam belki çok çok az bir miktar o da kullanıma etki etmez.

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Ancak ryzen veya farklı bir sistem topladığımda bütçemi aşıyor. Beni bu işlemci bir yıl götürse kafi. İşlemciyi seneye uprgade şansım var. Aynı soketten i7 işlemci almayı düşünüyordum. Sizce hata mı ederim ? Ve bu arada iki sistemden hangisini önerirsiniz ?

Seneye işlemciyi değiştireceksen x4 950 al. Seneye de Ryzen alırsın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı