G502 Hero Fare Nasıldır?

Skyguy

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Rival 300 faremle rahat edemediğimden ve yanlardaki kauçuk aşındığından kendime fare arıyorum.

Hazır kara cuma geliyor, aklıma G502 Hero takıldı. Rival 300 biraz uzun ve ağır geliyor. Eli 18*9 CM olan ve fingertip tutan biri bu fareyle rahat edebilir mi? Fare fiyatını hakediyor mu? En önemlisi de ölçüleri ve ağırlığı Rival 300'e benziyor sizce rahat edebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Rival 300 faremle rahat edemediğimden ve yanlardaki kauçuk aşındığından kendime fare arıyorum.

Hazır kara cuma geliyor, aklıma G502 Hero takıldı. Rival 300 biraz uzun ve ağır geliyor. Eli 18*9 CM olan ve fingertip tutan biri bu fareyle rahat edebilir mi? Fare fiyatını hakediyor mu? En önemlisi de ölçüleri ve ağırlığı Rival 300'e benziyor sizce rahat edebilir miyim?
Hocam yanlış anlamayın ama benim anladığıma göre birden fazla hesabınız var eğer varsa Technopat Sosyal'de yasak.

Hocam yanlış anlamayın ama benim anladığıma göre birden fazla hesabınız var eğer varsa Technopat Sosyal'de yasak.
Evet, farklı cihazlarda farklı hesaplara bağlanmışım şimdi siz söylediğinizde farkettim. Birini kapatıyorum hocam sağolun uyardığınız için
Ben kullanıyorum çok memnunum öneririm.
Fare rahat mı hocam? Parmak ucu tutuşa uygun mu sizce, birde herkes çok ağır diyor fareye. G403 öneriyorlar çok arada kaldım

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı