G502 Hero vs G903 Lightspeed

keyend0

Decapat
Daha fazla  
Ben G502 Hero veya G903 alacağım fakat karar veremedim G502'yi kullandim bir kere bayağı beğendim fakat G903 daha pahali bir mouse aradaki farka deger bir konforu mu var yoksa tek artisi kablosuz olmasi mi? Yani kisaca hangisini alayim? G502 mi G903 mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
G502. G903 bütçelerine çıktıktan sonra Pro X superlight dışında almak hiç mantıklı değil.

Baktım o fareye fakat ergonomisi gerçekten berbat elime oturmuyor başta elim normal bir insan eline kıyasla büyük olduğu için büyük mouse lazım hem diş gürünüşüde iç acıcı değil.

G903 lıghtspeed Hero 25k sensörlü olana var çok güzel ürün ama G502 daha görüntüsü güzel araların da sensörleri aynı ise sadece tuş fazlalığı farkı var şarj süresinde G903 140 saat gördüm
G502 de 60 saat şarj sürelerin de fark var bir de G502 ağırlık farkında birazcık daha ağır olabiliyor başka bir fark yok bildiğim. Kablosuz serisi için konuştum.
Pro X de sadece 63 gram ağırlığında daha da detay bilmiyorum.
Sana mantıklı olarak şunu söyleyeyim G502 al hem ele daha iyi otuyor parmak desteği var be görüntüsü daha güzel ağırlık ve tuş özelleştirme daha fazla.

Cok teşekkür ederim dedigin gibi bugün G502 aldim ve gercekten cok guzel ama yine elime kucuk geldi dag ayisi oldugum icin.

Geri
Yukarı