G502 X Lightspeed vs G903

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

osmanbatur

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. 1000TL'ye dandik fareler almak yerine, şu iki fareye yöneldim. Sizin tavsiyeleriniz varsa dinlerim. Avantajları ve dezavantajlarını paylaşırsanız sevinirim.

Merhaba. 1000TL'ye dandik fareler almak yerine, şu iki fareye yöneldim. Sizin tavsiyeleriniz varsa dinlerim. Avantajları ve dezavantajlarını paylaşırsanız sevinirim.

Bu shapede mouselar almayın. Attığınız G502 Logitech'in tek güzel G502'si ama alınmaz o paraya. 1000 TL'ye ROG Keris alın geçin.

Bu shapede mouselar almayın. Attığınız G502 Logitech'in tek güzel G502'si ama alınmaz o paraya. 1000 TL'ye ROG Keris alın geçin.
Kablosuz bir mouse istiyorum. Ayrıca neden bu şekilde almamalıyım. Ayrıca haklısınız fiyatları alakasız pahalı ama bıktım istediğim şekilde bir mouse bulamıyorum.

Kablosuz bir mouse istiyorum. Ayrıca neden bu şekilde almamalıyım. Ayrıca haklısınız fiyatları alakasız pahalı ama bıktım istediğim şekilde bir mouse bulamıyorum.
Kablosuz istiyorsanız F1 Pro falan alın, bunları almayın. Özellikle Logitech 3K üstüne alınmaz sıfır.

Razer bu konuda tek geçer, şahsi fikrim. Önerebileceğim modeller:
Viper V2 Pro
Deathadder V3 Pro
Cobra Pro

Kablolu istersen Pro olmayan modeller.

Razer bu konuda tek geçer, şahsi fikrim. Önerebileceğim modeller:
Viper V2 Pro
Deathadder V3 Pro
Cobra Pro

Kablolu istersen Pro olmayan modeller.
V3 Pro stoğu yok şu an. Var ama diğer yerlerde bittiği için 5500 TL yapmışlar. Gelirse onu alın.

Hepinize teşekkür ederim.

Konu kilitlensin lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı