G502 Hero vs. Rival 600

HardPlayer

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Graphic Designer
Selamlar

G102 Prodigy kullandım uzun süre. Fareyi yenileyeceğim. Sizce hangisini almam daha mantıklı, kalite bakımından hangisi daha iyidir, avantajları ve dezavantajları nedir? Kullanmış olanlar ya da yakınında kullananlar beni aydınlatabilir mi bu konuda?

FPS oyunları oynuyorum arasıra ve meslek gereği tasarım programları kullanıyorum genelde.

Selamlar.

G102 Prodigy kullandım uzun süre. Fareyi yenileyeceğim. Sizce hangisini almam daha mantıklı, kalite bakımından hangisi daha iyidir, avantajları ve dezavantajları nedir? Kullanmış olanlar ya da yakınında kullananlar beni aydınlatabilir mi bu konuda?

FPS oyunları oynuyorum ara sıra ve meslek gereği tasarım programları kullanıyorum genelde.

Rival 600'ün sağ ve sol kauçuk kısmında kronik atma sorunu vardı aynı sorun Rival 310 da mevcuttu çok çektim.

5-6 yıldır G502 kullanıyorum bugüne kadar hiçbir sıkıntı çıkartmadı tavsiye ederim ama diğer mouse hakkında bir bilgim yok.

5 sene g402 kullandım, 2 sefer sol butonun anahtarını (micro-switch) değiştirdim. Mouse'un artık plastiği eridi iskeletini görmeye başladım. O yüzden rafa kaldırdım. Çok alıştığım, sevdiğim bir ürün oldu.

Bu sene g502'ye geçtim. Hemen içini açıp baktım, bunun butonlarında biraz daha kaliteli anahtar kullanmışlar.

İkisi de bazı yönlerden güzel ancak bazı yönlerden de yetersiz problemli mouselar. İhtiyacınız ve bütcenize göre belki daha iyi öneriler yapılabilir.

Geri
Yukarı