SteelSeries Rival 600 vs Logitech G502 Hero

latifseri

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. İyi günler, iyi forumlar herkese.
Ben yeni oyuncu ekipmanı almayı düşünüyorum. Sizlerin de fikirlerini almak istiyorum. 2 seçenek arasında kaldım ama bunlardan daha iyisi varsa o tavsiyeyi de alabilirim.

SteelSeries Rival 600
Logitech G502 Hero

Bu iki arkadaş arasında kaldım, hangisi daha iyidir acaba? Ya da bu ayarda hem fiyat hem performans açısından bir ürün varsa fikir almak istiyorum.

Ben yeni oyuncu ekipmanı almayı düşünüyorum. Sizlerin de fikirlerini almak istiyorum. 2 seçenek arasında kaldım ama bunlardan daha iyisi varsa o tavsiyeyi de alabilirim.

SteelSeries Rival 600
Logitech G502 Hero

Bu iki arkadaş arasında kaldım, hangisi daha iyidir acaba? Ya da bu ayarda hem fiyat hem performans açısından bir ürün varsa fikir almak istiyorum.
Logitech'in o modeli biraz sıkıntılı diye duymuştum. Benim tercihim SteelSeries olurdu.

SteelSeries Rival 600
Logitech G502 Hero

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre göre öneride bulunabiliriz.

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre göre öneride bulunabiliriz.
Palm şeklinde tutuyorum mouse elim
Büyük şuan steelseries kana v2 kullanıyorum sağ tik gidip geliyor çok nadir o yüzden değiştirmek istiyorum rival 600 çok düşündüm ama onu da araştırınca sağ solda ki yapiskanlar kolay aşınıyor ve çıkıyormuş ve bir kaç kişi sol tık sorunundan bahsetti

Logitech'in o modeli biraz sıkıntılı diye duymuştum. Benim tercihim SteelSeries olurdu.
G502 sıkıntılı bir model değil, muhtemelen bahsedilen çift tıklama problemi aşağı yukarı her mouse'da olan bir şey.
G502 çoğu oyun için ideal bir ürün ama ikisi arasında kalsam bende Steelseries alırdım. Ekstradan alternatif olarak Razer Basilisk V2.0 önerebilirim.

G502 sıkıntılı bir model değil, muhtemelen bahsedilen çift tıklama problemi aşağı yukarı her mouse'da olan bir şey.
G502 çoğu oyun için ideal bir ürün ama ikisi arasında kalsam bende Steelseries alırdım. Ekstradan alternatif olarak Razer Basilisk V2.0 önerebilirim.
Steelseries tamam demiştim ama kimi görsem sağ sol tarafı aşınmış çıkıyor bilemedim. Tazele basilisk v2.0 incelemesine baktım hoşuma gitti bakalim bilemedim şuan

Rival 600 kronik kauçuk erime sorunlu. Elinizin boyutu, bütçeniz ve tutuş şekliniz nedir?
Elim boy 18 en 10 cm mouse kavrıyorum yani işaret ve ikinci parmak düz şekilde kalıyor Palm diyorlar sanırım Logitech g502 hero düşündüm onda tuş sorunu dediler steel series rival 600 kauçuk sorunu rahatsız edici ne alcaz biz :D

Elim boy 18 en 10 cm mouse kavrıyorum yani işaret ve ikinci parmak düz şekilde kalıyor palm diyorlar sanırım Logitech G502 Hero düşündüm onda tuş sorunu dediler SteelSeries Rival 600 kauçuk sorunu rahatsız edici ne alacağız biz :D

Attığım fare senin için en iyi seçenek.

Geri
Yukarı