G513 parasını hak ediyor mu?

Son zamanlarda araştırdım ve G513'ün benim için istediğim özeliikleri( RGB özelliğine hayran kaldım, deri bilek desteği vs.) ama romer g Switch'leri hızlı kırılma, çift basma gibi sorunlar oluşuyormuş. (Şahsen ben tuşlara çok sert basmıyorum) peki 900 TL'yi hak ediyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
O kadar para vermenize gerek yok:
Bunu da öneririm:

Bende kaç gündür aynı şeyi düşünüyorum g513 ü de ornata chroma yı da çok gömdüler mekanik almayacağım ne yapsam bilemedim k55 sanırım en temizi gibi

Teşekkür ederim çok güzel klavyeye benziyor. Ya K55 yada bu önerdiğiniz model. Logitech'in RGB leri cidden güzel ama çok sorun çıkardığı için bu iki modelden biri alınabilir.
K55 fiyatını hak etmeyen bir klavye. O kadar para veriyorsunuz ve membran klavye alıyorsunuz.

Herkes mekanik sevmek zorunda değil evin içinde ses yapma olanağım yok o yüzden arıyorum
Buradan sesine bakabilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan sesine bakabilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gerçekten baya azmış ama bilek desteği yok afedersin elim kürek gibi bu klavye küçük kalır bana o yüzden bilek desteği şart

Geri
Yukarı