G5400 ve RX 460 sistem toplama

Batufly

Hectopat
Merhaba arkadaş daha ilk defa konu açışım zaten yeni üye oldum. Ben bugün PC toplamaya karar verdim. PC toplamada uyumluluk olayını çok iyi bilmiyorum. Aşagıda verdiğim ürünlerin uyumluluğunu kontrol edebilecek bu işi tam bilen veya tecrubesi olan birisi cevaplarsa çok sevinirim. Toplayacağım PC'nin parçaları:
Alacağım ürün bunlar. Herhangi bir arasında uyumsuzluk sorunu yada kasaya boyutunun ufak gelme gibi sorun yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayardan iyi anlarım tam bütçeni söyler misin ayrıca kullanma amacın ne?
Oyunlar için giriş-orta seviyesi düşünerek almayı planlıyorum yukarda verdiğim urunler (bu arada ekran kartı tek fan) linkteki kasaya sığarmı bide anakartla işlemci uyumlu ama ekran kartlı ile anakart uyumluluğu diye bi şey de varmı?
Oyunlar için giriş-orta seviyesi düşünerek almayı planlıyorum yukarda verdiğim urunler (bu arada ekran kartı tek fan) linkteki kasaya sığarmı bide anakartla işlemci uyumlu ama ekran kartlı ile anakart uyumluluğu diye bi şey de varmı?
Yazmayı unutmuşum yukardaki urunlerin toplam maliyeti tam 1940 tl

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı