G7 vs Discovery 2 vs Zenfone 6 vs G3 beat ?

theckar

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. Yeni bir telefon alacağım. Öncelikle 1000 lira bütçem var. Taksit olayı bütçemi çok etkiliyor. Bankanın da taksit yapacağından emin değilim , yaparsa ne kadar faiz koyar? Telefon olarak sizce ne almalıyım? Zenfone 6 bana çok büyük geliyor bu yüzden almak istemiyorum, Huwaei g7 oyunlarda kasma yapıyor onun dışında süper, discovery 2 markasında hayır yok diyorlar ayrıca ön kamera ve batarya sıkıntılıymış, g3 beat özellikleri az ve çok küçük . Sizce ne almalıyım ya da zenfone 2 fiyat ne olur beklemeli miyim? Ve lg g2 bazı yazılarda telefonun banka indirimleriyle 900 liraya kadar düştüğünü okumuştum bu iş nasıl oluyor? yardımlarını bekliyorum... Biliyorum çok soru sordum ama alırken bir kere alıyorsunuz. :)
Başka telefon tavsiyelerine açığım. Ben en çok g7 ye ısındım 4g ve 64 bit olması etkiledi.

Yorumlarınız için çok sağ olun. Ancak zenfone 5 8 megapixel bir kameraya sahip benim için galiba en iyisi zenfone 2 yi beklemek. İnşallah fiyatı 1000-1200 lira olur da o zamana kadar biriktirdiğim paranın katkısıyla alabilirim. Ancak huwaei g7 hakkında yorumlarınız nasıl

hocam babama aldık bir hafta önce gsm şirketi kampanyasıyla ascend g7.işte sosyal programlardan msj gelince anında bildirime düşüyor ekranın üstünde.kit kat kullanıyor.2 gb rami var ve işlemcisi de 1.2 ghz.takılma olmuyor,bekleme falan hiç olmuyor,s3 kullanıyorum ben mesela bu teli alınca şimdi ekranı parmağımla kaydırdım baktım ekranda tık yok.default ayarında yandaki tuşuyla ekran kilidini açıyosun ,sonra hareket ayarından çift tıklamayla açılabiir hale gelebiliyor.güzel telefon doğrusu,yalnız diğer lg g3 beat veya zenfone kullanmadım.genelde lg nin kamerasının daha güzel olduğu da söyleniyor.samsug un kies i gibi g7 nin de hisuite diye bir yedekleme yazılımı var,bence ama arayüz ve kullanım olarak kies daha başarılı bir yazılım.

Son düzenleme:
Kardeş Zenfone 6 kullanıyorum neredeyse hiç sıkıntısı yok. Stabil ve hızlı. Benim için en büyük özelliği sürekli güncel tutulan bir işletim sistemi olması, Android 5.0 'ın gelecek olmasıda cabası. Ancak dediğin gibi çok büyük, taşımakta bile zorluk çekersin. g3 beat'a gelince inceleme yapmak için MediaMarkt'e gittim, incelemkten bile vazgeçtim ;) . Huawei g7 hoşuma gitti Zenfone 6 ile özellikleri yakın zaten.g7'de Adreno 306 720 x 1280 çözünürlükte iyi performans veriyor. İnternetten ayrıca hepsi için Benchmark puanlarınada bakabilirsin. Şahsi önerim Zenfone 2'yi beklemen olacaktır.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Huwaei g7 kullanıcısı arkadaş telefon GTA san Andreas gibi yeni nesil oyunlarda yüksek ayarlarda kasmalar çok oluyor mu?

Zenfone 6 hakkında aynı düşünceler içindeyim. Büyük ihtimal zenfone 2 yi bekliycem. İnşallah fiyatı 1000-1200 arası olur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı