G710+ hala alınır mı?

TavukDoner58

Hectopat
Şu an kullandığım klavyeme (SteelSeries Apex 300) benzer bir klavye bakıyordum ve bütçemin Max 600 olması nedeniyle en uygun gelen klavye Logitech G710+ gibi geldi.
Klavyelerde eski yeni teknoloji farkı çok var mıdır? 5 sene götürse yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi bir de G410 ile G710+ arasında kaldım Romer G Switch kötü diyorlar çabuk bozuluyor, hissiyatı kötü gibi şeyler var o yüzden G710+ almak istiyorum fakat eski bir klavye olduğu için Logitech bir sorun olduğunda hala ilgilenir mi o konuda endişem var.
Romer-G hissayat açısından çok güzel bence fakat gerçekten kalitesiz switchler. Çok fazla kronik arızaları var, günlük kullanımda bile tuşlar kırılabiliyor.

G710+ tipini sevmiyorum fakat Logitech'in en kaliteli klavyelerinden birisi bence.

Logitech G910 sahibiyim gerçekten tuşları kalitesiz, belli bir süreden sonra artık çift basmaya başladı.

Düzenleme: Logitech G910 Romer-G kullanmakta.

Son düzenleme:
Logitech G910 sahibiyim gerçekten tuşları kalitesiz, belli bir süreden sonra artık çift basmaya başladı.

Düzenleme: Logitech G910 romer-g kullanmakta.

O zaman muhtemelen G710+ alacağım RGB'si yok eski bir klavye fakat Cherry MX Switch kullanıyor outemu Switch'ler ile yaşadığım sorunlardan sonra outemu Switch klavye alasımda gelmiyor.

O zaman muhtemelen G710+ alacağım RGB'si yok eski bir klavye fakat Cherry MX Switch kullanıyor outemu Switch'ler ile yaşadığım sorunlardan sonra outemu Switch klavye alasımda gelmiyor.
Ben de tıpkı siz gibi klavye arayışındayım ama halen daha adam akıllı ve güzel bir Cherry MX Red switchli klavye bulamadım. Nereye baksam ya mavi switch yada TKL klavyeler, anlam veremiyorum özellikle mi üretmiyorlar büyük ve fonksiyonel (multimedya, makro v.b) klavyeleri.

G710+ çok güzel ve sağlam bir klavyedir. Logitech desteği de iyidir bu arada. Klavyeyi 4.5 senedir kullanıyorum ben ve taş gibi... Birkaç kere sıvı teması bile oldu hatta, o nedenle satmıyorum da. :) Sıvı temasına rağmen taş gibi çalışıyor. (Maşallah)

Logitech desteği de iyi bu arada. Daha klavyeyi alalı 3 4 ay olmuşken space tuşu kırılmıştı, keycap. Logitech ücretsiz bir şekilde sıfır, tam takım keycap seti göndermişti.

Geri
Yukarı