G733 alınır mı?

stogro

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Logitech G733 modeli sizce alınır mı? Şuan ki aktif fiyatı en ucuz vatan üzerinde 3159 TL. Ben kablosuz hafif rahat oyunlarda ses kasabileceğim,müzik dinliyebileceğim ve mikrofonu ayarlarını yaptıktan sonra arkadaşlarımla konuşurken oyun oynarken falan iyi olan bir kulaklık arıyodum ve bu kriterlerde bu kulaklığı buldum. Birde arctis 7 buldum ama o daha eski bir model olduğundan ve daha pahalı olduğundan bu modele yöneldim. Farkettiğim kadarıyla birçok yayıncı,içerik üreticisi vs. de bu kulaklığı kullanıyor. Bu yüzden pek sorun çıkcağını sanmamakla beraber yinede sizlere bir sorayım dedim. Biraz araştırdığım kadarıyla tek sıkıntısı mikrofonu olduğu söyleniyor ancak mikrofonunun g hub üzerinden ayarları yapıldıktan sonra düzeldiğini yazanlarda var. Ben harici mikrofon kullanmıyacağım için kulaklığın mikrofonuna önem veriyorum ancak ben bu mikrofonla şarkı söyleyipte sesimi kaydedicek yada yayın açıcak değilim. Sadece arkadaşlarımla vs. konuşurken yada oyunda info verirken sesim karşıya güzerl gitsin, şuanki kullanmakta olduğum 500 liralık rampage kulaklıktan daha kötü gitmesin yeterli benim için. Sizce bu kulaklık benim isteklerimi karşılar mı? Bu kulaklığı almamı önerirmisiniz? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar. İyi akşamlar.

G733 fiyatina gore inanilmaz bir ses veya mikrofon kalitesine sahip degil, ama piyasadaki en rahat, konforlu ve terletmeyen kulakliklar arasinda ilk uce girer rahatlikla. Mikrofonu gerekli ayarlamalari yaparsaniz arkadaslarinizla iletisim konusunda herhangi bir sorun cikarmaz. Rezalet bir mikrofonu yok. Ancak dedigim gibi o fiyata daha iyi ses veren kulakliklar var. Siz konfor mu istiyorsunuz yoksa ses kalitesi mi?

Arkadaşlar Logitech G733 modeli sizce alınır mı? Şu anki aktif fiyatı en ucuz vatan üzerinde 3159 TL. Ben kablosuz hafif rahat oyunlarda ses kasabileceğim, müzik dinliyebileceğim ve mikrofonu ayarlarını yaptıktan sonra arkadaşlarımla konuşurken oyun oynarken falan iyi olan bir kulaklık arıyordum ve bu kriterlerde bu kulaklığı buldum. Bir de Arctis 7 buldum ama o daha eski bir model olduğundan ve daha pahalı olduğundan bu modele yöneldim. Fark ettiğim kadarıyla birçok yayıncı, içerik üreticisi vs. de bu kulaklığı kullanıyor. Bu yüzden pek sorun çıkcağını sanmamakla beraber yine de sizlere bir sorayım dedim. Biraz araştırdığım kadarıyla tek sıkıntısı mikrofonu olduğu söyleniyor ancak mikrofonunun G HUB üzerinden ayarları yapıldıktan sonra düzeldiğini yazanlarda var. Ben harici mikrofon kullanmıyacağım için kulaklığın mikrofonuna önem veriyorum ancak ben bu mikrofonla şarkı söyleyipte sesimi kaydedecek ya da yayın açacak değilim. Sadece arkadaşlarımla vs. konuşurken ya da oyunda info verirken sesim karşıya güzerl gitsin, şu anki kullanmakta olduğum 500 liralık Rampage kulaklıktan daha kötü gitmesin yeterli benim için. Sizce bu kulaklık benim isteklerimi karşılar mı? Bu kulaklığı almamı önerir misiniz? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi sosyaller. İyi akşamlar.

G533 daha mantıklı ama Razer DeathAdder V2 Pro öneririm.

DeathAdder mouse değil mi?

Pardon BlackShark.

Pardon BlackShark.

Pardon BlackShark.

Kablosuz arıyorum maalesef.

G733 fiyatina gore inanilmaz bir ses veya mikrofon kalitesine sahip degil, ama piyasadaki en rahat, konforlu ve terletmeyen kulakliklar arasinda ilk uce girer rahatlikla. Mikrofonu gerekli ayarlamalari yaparsaniz arkadaslarinizla iletisim konusunda herhangi bir sorun cikarmaz. Rezalet bir mikrofonu yok. Ancak dedigim gibi o fiyata daha iyi ses veren kulakliklar var. Siz konfor mu istiyorsunuz yoksa ses kalitesi mi?
Aslında ikisinide istiyorum ama kablosuz olsun istiyorum kablolu kulaklıklardan bıktım.

Kablosuz arıyorum maalesef.

Aslında ikisini de istiyorum ama kablosuz olsun istiyorum kablolu kulaklıklardan bıktım.

Zaten V2 Pro da kablosuz değil mi?

Geri
Yukarı