G733 G HUB'tan Surround sesi açınca ses berbat oluyor

Pw_Onur

Picopat
Selam Logitech G733 kullanıyorum. Uygulamadan sorround sesi açınca ses varya yeryüzünün en berbat kulaklığı oluyor. Kapatınca Stereo'da CS'de falan ses kasabiliyorum ama kulaklığın 7.1'ini kullanamıyorum şaka gibi, ne yaptıysam olmuyor. 7.1 açınca ses ayarlarıyla oynama da yok, sadece ses açıp kısma var.

Selam Logitech G733 kullanıyorum. Uygulamadan sorround sesi açınca ses var ya yeryüzünün en berbat kulaklığı oluyor. Kapatınca Stereo'da CS'de falan ses kasabiliyorum ama kulaklığın 7.1'ini kullanamıyorum şaka gibi, ne yaptıysam olmuyor. 7.1 açınca ses ayarlarıyla oynama da yok, sadece ses açıp kısma var.

7.1 olayı para tuzağı 😂 bende merak ediyordum o niyetle almıştım aslında onunda işlev göreceği yerler var filmler ama filminde 7.1i destekleyeni izlemen lazım. Eğer ses kasacağım diyorsan Windows'tan kulaklığın yazılımını ayrı seçebilirsen çok iyi olur Windows'tan sadece kulaklığı seç kulaklığın jak girişiyle.

7.1 olayı para tuzağı 😂 bende merak ediyordum o niyetle almıştım aslında onunda işlev göreceği yerler var filmler ama filminde 7.1i destekleyeni izlemen lazım. Eğer ses kasacağım diyorsan Windows'tan kulaklığın yazılımını ayrı seçebilirsen çok iyi olur Windows'tan sadece kulaklığı seç kulaklığın jak girişiyle.
Dongle ile bağlantılı kulaklık jack yok, Stereo özelliği de iyi zaten de 7.1 diyorlar açınca kullanılmaz hale geliyor ona şaşırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı