G733 SteelSeries vs. Nova 7

jekry

Femtopat
Daha fazla  
G733 SteelSeries, nova 7. sizce hangisi daha iyi? Emin olamıyorum. Fiyatla degıl performanlarıyla karsılastırırırsanız memnun olurum.

Hocam şu attığım linkten farklarını görebilirsiniz.
Ben G733 kullanıyorum sesi gayet güzel rahat bir kulaklık başta alışırken zorlandım ama şu an memnunum SteelSeries nova 7'yi bilmiyorum ama G733 alacaksanız Logitech G HUB'dan çok ayar yapmanız lazım ki sesi, mikrofonu düzgün olsun isterseniz benim kullandığım ayarları paylaşırım.

G733 Logitech yalnız. Nova 7'de SteelSeries. Baya yazım yanlışı var :D Bence G733
Ben yapmadim otomatik yapti

G733 Logitech yalnız. Nova 7'de SteelSeries. Baya yazım yanlışı var :D Bence G733
G733 logitech oldugu direk anlaşılıyor diye yazmadim.

Ben G733 kullanıyorum sesi gayet güzel rahat bir kulaklık başta alışırken zorlandım ama şu an memnunum SteelSeries nova 7'yi bilmiyorum ama G733 alacaksanız Logitech G HUB'dan çok ayar yapmanız lazım ki sesi, mikrofonu düzgün olsun isterseniz benim kullandığım ayarları paylaşırım.
Teşekkürler g733 alirsam isterim. Almassam sizi de yormayayım.

kanka ben ayarlarını rica edebilir miyim acaba

Kanka ben ayarlarını rica edebilir miyim acaba.

Atayım ama kendiniz de değişiklikler yapabilirsiniz belki. Ben bu ayarlarda kullanıyorum.

1711233258127.png

1711233281925.png

1711233318240.png

Geri
Yukarı