G733 Valorant'ta ses az geliyor

cruse

Hectopat
Baslikta da yazdigim gibi, oyunda yeterli sesi alamiyorum. Kulakligi daha bugün aldim. Ilk basta driveri yanlislikla devre disi biraktigim icin oyunlarda boğuk ses geliyordu. 1 saat boyunca çözemedim. Daha yeni fark ettim driveri devre disi biraktigimi. Tekrardan açtım fakat bu sefer de Valorant'ta cok az ses geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Baslikta da yazdigim gibi, oyunda yeterli sesi alamiyorum. Kulakligi daha bugün aldim. Ilk basta driveri yanlislikla devre disi biraktigim icin oyunlarda boğuk ses geliyordu. 1 saat boyunca çözemedim. Daha yeni fark ettim driveri devre disi biraktigimi. Tekrardan açtım fakat bu sefer de Valorant'ta cok az ses geliyor.
Kanka valorantta ses ayarlarında en altta htrp gibi bişey var onu açıksa kapat kapalıysa açıp dene

Kanka Valorant'ta ses ayarlarında en altta htrp gibi bir şey var onu açıksa kapat kapalıysa açıp dene.

O farkli bir şey kanka ama Windows ses ayarlarina girip bunu kapattigimda ses daha fazla gelmeye basliyor fakat bunu kapattigimda da oyunda ki seslerin kalitesi dusuyor ama bir yandan da sesler artiyor. Ortasini bulamiyorum.

Dosya Ekleri

• 1708123222074.png
    1708123222074.png
    45,1 KB · Görüntüleme: 31
  • 1708123248394.png
    1708123248394.png
    39,8 KB · Görüntüleme: 31

Garip gelebilir ama kullandıkça açılıyor kulaklık. Yani bende öyle oldu. Razer BlackShark v2X var bende. İlk aldığımda iade edecek noktaya geldim. 1 ay kullandıktan sonra bomba gibi oldu sesi %80'den sonra o kadar yüksek ki kulaklarımı patlatacak gibi oluyor.

Sanmiyorum cunku normalde de kulakligin sesi az geliyor zaten. Ayrica sadece Valorant degil CS2'de de ayni sorunla karsilastim ses hem az, hem de bassli geliyor.

Sanmiyorum cunku normalde de kulakligin sesi az geliyor zaten. Ayrica sadece Valorant degil CS2'de de ayni sorunla karsilastim ses hem az, hem de bassli geliyor.

İlk öncelikle kulaklığın yazılımını silin G HUB yazılımı iyi değil. Fakat silmeden önce 7.1 açıksa kapatın.

G HUB'i silemem Logitech farem var.

O zaman onu silmeden 7.1 kapalı olsun. Windows'tan ses karıştırıcısı seçeneklerinden kulaklık ya da headphone yazar onu seçeceksiniz.

20240126_180335.jpg

Kulaklığı kasanın arkasına değil de ön kısmına takın. Windows ses seviyesi 50'de olsun oyun içi sesleri ne çok az ne de çok fazla olsun. Sesler anlaşılmayabilir, dengeli yaparsınız ya da biraz fazla açabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı