G770 1650 düşük performans

Evet bakmadı buraya. Yeni konu açabilirseniz açıp oraya etiketleyin bir de.

Hocam merhaba. Bir cevap alamadık sanırım aklımda kaldınız sizde. Eğer hala bulamadıysanız şu RAM'e bir bakın Kingston 8 GB 3200 MHz DDR4 CL22 SODIMM KVR32S22S8/8 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
İnternetten biraz araştırdım mhz ler aynı olmasına özen gösterin eğer biri birinden az olursa ikisi de az olan mhzye kendini sabitliyor yazıyordu galiba bendeki 2666 mhz ayrıca dikkat etmem gereken bişe var mı yoksa bu ürün benim ram ile uyumlu çalışır mı? Eğer önerirseniz bu rami müsait zamanda alacağım çünkü

İnternetten biraz araştırdım mhz ler aynı olmasına özen gösterin eğer biri birinden az olursa ikisi de az olan mhzye kendini sabitliyor yazıyordu galiba bendeki 2666 mhz ayrıca dikkat etmem gereken bişe var mı yoksa bu ürün benim ram ile uyumlu çalışır mı? Eğer önerirseniz bu rami müsait zamanda alacağım çünkü
Kingston 8 GB 2666 MHz DDR4 CL19 SODIMM KVR26S19S8/8 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu yüksek ihtimal uyumlu olacaktır emin olmak için konu açmanızı öneririm.

Arkadaşlar merhaba sistem özellikleri GTX 1650 i5 9300H 8 GB RAM 500GB SSD Excalibur G770 laptopum var ama oyunlarda inanılmaz düşük FPS'ler alıyorum bilgisayarda aşırı anlamam ama işlemcim olsun ekran kartım olsun kötü değiller darboğaz yapmıyor PC internetten gördüğüm tüm ayarları denedim olmadı format attım olmadı ThrottleStop'dan ayar yaptım olmadı ekran kartı güncellemeleri driver güncellemeleri Windows güncellemeleri her şeyi tamam güç ayarlarım da yapılı.
RDR2'den ortalama ayarlarda oynatacak kadar 25-35 FPS alıyorum çok nadir drop yiyor.
Uncharted4 20 FPS oynayıyor en düşük ayarlarda çok gazla FPS düşmesi yiyorum.
Cyberpunk görevlerde 30 35 FPS şehir içinde 18 22 FPS.
Sadece Valhalla'yı çok rahat oynadım 50 60 FPS orta üst grafiklerde bu neden böyle ne yapabilirim çok canımı sıkıyor bu durum.

Diğer arkadaşların dediği gibi RAM takviyesi yaparsanız performans artışı olur oynadığınız oyunlara bakılacak olursa fazla RAM yiyen oyunlar 8 GB yetmez

Geri
Yukarı