G870 sistem çok geç açılıyor

Hasansioooo

Centipat
Yer
Moskova Cephesi
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim ab
Arkadaşlar merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi bilgisayarımın güç tuşuna basıyorum fakat bilgisayarım 1 dakikadan geç bir sürede açılıyor.

Sistem;
8 GB RAM.
Intel Pentium G870.
ATI Radeon HD 7350.
Windows 10 işletim sistemi.
2 Adet 250 GB disk.
Yukarıdaki sistemim canavar gibi olmasına rağmen bilgisayar geç açılıyor görev yöneticisinden başlat bölümündeki (AMD Catalyst Control Center dışındaki) her şeyi devre dışı bıraktım fakat hala geç açılıyor acaba oyunlardan kaynaklanıyor olabilir mi?

Oyunlar;
GTA V.
Euro Truck Simulator 2.
Hearts of Iron 4.
Minecraft.
PUBG Mobile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi bilgisayarımın güç tuşuna basıyorum fakat bilgisayarım 1 dakikadan geç bir sürede açılıyor.

Sistem;
8 GB RAM.
Intel Pentium G870.
ATI Radeon HD 7350.
Windows 10 işletim sistemi.
2 Adet 250 GB disk.
Yukarıdaki sistemim canavar gibi olmasına rağmen bilgisayar geç açılıyor görev yöneticisinden başlat bölümündeki (AMD Catalyst Control Center dışındaki) her şeyi devre dışı bıraktım fakat hala geç açılıyor acaba oyunlardan kaynaklanıyor olabilir mi?

Oyunlar;
GTA V.
Euro Truck Simulator 2.
Hearts of Iron 4.
Minecraft.
PUBG Mobile.
Sistem bu oyunları kaldırmıyor.

Diskler HDD her 2 side ve GTA 5 gibi oyunları normal ayarlarda kasmadan oynayabiliyorum.
İyi, 2013'te çıkmış oyunu normal ayarlarda oynuyorsanız bilgisayarınız canavar olsun. Ayrıca yavaş açılmasının nedeni HDD olması. Bütçeniz olduğunda buraya konu açıp SSD önerisi alabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı