G923 çok sert dönüyor

Kaan0608

Hectopat
Merhaba- benim bir sıkıntım var. FFB %20 normal ama direksiyon kaskatı oluyor video atıyorum.

Böyle oluyor.

Merhaba- benim bir sıkıntım var. FFB %20 normal ama direksiyon kaskatı oluyor video atıyorum.

Böyle oluyor.

Yani video atılmıyor ama gerçekten çok rahat dönen direksiyon ben çevirirken birisi tutuyorda çeviremiyorum ne oldu anlamadım.

Böyle oluyor.

Yani video atılmıyor ama gerçekten çok rahat dönen direksiyon ben çevirirken birisi tutuyorda çeviremiyorum ne oldu anlamadım.
Hocam google drive yükleyip buraya atabilirsiniz veya youtube a yükleyip linkini buraya yollayabilirsiniz.

Böyle oluyor.

Hocam bu ayarları deneyin ya da ''güç geri bildirimi olmayan oyunlarda merkezleme yayını'' kapatın oyun içinden ayar yapın Assetto Corsa ETS 2 vs.

Dosya Ekleri

• 1693397609934.png
    1693397609934.png
    14,2 KB · Görüntüleme: 48
Hocam bu ayarları deneyin ya da "güç geri bildirimi olmayan oyunlarda merkezleme yayını" kapatın oyun içinden ayar yapın Assetto Corsa ETS 2 vs.

Hocam bunlar böyle sıkıntı yok ama oyun için ayar yaptım o kadar oyuna giriyorum tıklıyorum bir anda birisi sımsıkı tutuyor sanki.

Hocam bu ayarları deneyin ya da ''güç geri bildirimi olmayan oyunlarda merkezleme yayını'' kapatın oyun içinden ayar yapın Assetto Corsa ETS 2 vs.
Merkezleme yayınını nereden yapabilirim asetto corsa için

Son düzenleme:
Hocam bunlar böyle sıkıntı yok ama oyun için ayar yaptım o kadar oyuna giriyorum tıklıyorum bir anda birisi sımsıkı tutuyor sanki.

Merkezleme yayınını nereden yapabilirim Assetto Corsa için.

Hocam Google Drive için erişim istiyor o dosya için erişimi kapatabilirsiniz veya erişim isteğimi kabul edin ki bakayım soruna. Assetto Corsa için ayarlardan Force feedback kısmına girin orada gain ayarı %50 olsun diğerlerini en sola çekin öyle deneyin hiç olmazsa bu videodaki ayarları yapın bunlar da hiç etki etmezse driverda sorun vardır büyük ihtimal.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

eğer hiç lut dosyası oluşturmakla uğraşmak istemiyorsanız hazır lut dosyası da kullanabilirsiniz. RasmusP's LUTs for G27/29 and DFGT

Hocam Google Drive için erişim istiyor o dosya için erişimi kapatabilirsiniz veya erişim isteğimi kabul edin ki bakayım soruna. Assetto Corsa için ayarlardan Force feedback kısmına girin orada gain ayarı %50 olsun diğerlerini en sola çekin öyle deneyin hiç olmazsa bu videodaki ayarları yapın bunlar da hiç etki etmezse driverda sorun vardır büyük ihtimal.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer hiç lut dosyası oluşturmakla uğraşmak istemiyorsanız hazır lut dosyası da kullanabilirsiniz. RasmusP's LUTs for G27/29 and DFGT

Hocam bulamadım ama bir şekilde halloldu anlamadım ama oynarken direksiyon çok titriyor yani araba kontrol edilmiyor onun ayarları nelerdir?

Hocam bulamadım ama bir şekilde halloldu anlamadım ama oynarken direksiyon çok titriyor yani araba kontrol edilmiyor onun ayarları nelerdir?
Şu üçü ile alakalı büyük ihtimal. Bu ayarları değiştirmeyi deneyin.

Dosya Ekleri

• 1693486675706.png
    1693486675706.png
    12,5 KB · Görüntüleme: 38

Geri
Yukarı